Шахтинск қаласының жұмыссыз жастары үшін дипломнан кейінгі кәсіптік тәжірибені ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 8/17 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 09 шілдеде N 8-8-70 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі N 11/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 04.04.2014 N 11/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2010.04.19 N 7/12 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
1.п"Шахтинск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (одан әрі - Жұмыспен қамту бөлімі) мемлекеттік мекемесі:
1) орта және жоғары кәсіптік білім беру мекемелерін бітірген (одан әрі - кәсіптік оқу орындары) Жұмыспен қамту бөлімінде жұмыссыз ретінде тіркеуде тұрған жұмыссыз жастар арасында Жастар тәжірибесін өткізу, мамандығы бойынша бастапқы жұмыс тәжірибесін алу үшін жағдайлар жасау, жұмысқа орналастыруға жағдай жасау және еңбек нарығында бәсекеге қабілеттілікті арттыру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастырсын;
2) Жастар тәжірибесі шеңберінде жұмыссыз азаматтарға - кәсіптік білім беру мекемелерінің түлектеріне уақытша жұмыс орнын ұсынуға ниет білдірген жұмыс берушілермен жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіптік тәжірибені ұйымдастыру шартын жасасын;
3)пЖастар тәжірибесін өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Б.К. Егишевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Утешев

Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 28 мая 2009 года N 8/17. Зарегистрировано управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 09 июля 2009 года N 8-8-70. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 4 апреля 2014 года № 11/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 04.04.2014 № 11/4.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 19.04.2010 N 7/12 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Шахтинска" (далее Отдел занятости):
1) организовать работу по проведению Молодежной практики среди безработной молодежи, зарегистрированной в качестве безработных в Отделе занятости, окончившей учебные заведения среднего и высшего профессионального образования (далее – профессиональные учебные заведения), содействию условий для получения первоначального опыта работы по профессии, содействию в трудоустройстве и повышению конкурентоспособности на рынке труда;
2) заключить с работодателями, изъявившими желание предоставить временные рабочие места безработным – выпускникам профессиональных учебных заведений в рамках Молодежной практики договор на организацию профессиональной последипломной практики для безработной молодежи;
3) финансирование мероприятий по проведению Молодежной практики производить в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
2.пКонтроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Егишева Б.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Утешев