Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12 сессиясының 2009 жылғы 19 наурыздағы N 12/150 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 08 сәуірде N 8-9-56 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (2008 жылғы 29 желтоқсандағы мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік құқықтық актілердің тіркеу нөмірі 8-9-50, 2009 жылғы 1 қаңтардағы "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің N 1-2 (3747) санында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2488648" саны "2486648" сандарымен ауыстырылсын;
"1946790" саны "1944790" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2487148" саны "2511523" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "алу 26375" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "26375" сандарымен ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Ж. Темірқұлов
Абай аудандық
мәсихатының хатшысы                        Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының төрағасы               Қ. Алин
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Мәкенова
"Абай ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С. Садық
Абай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 19 наурыздағы
12 кезекті сессиясының
N 12/150 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение 10 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 12 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19 марта 2009 года N 12/150. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 08 апреля 2009 года N 8-9-56. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-50 от 29 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2009 года N 1-2 (3747), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2488648" заменить цифрами "2486648";
цифры "1946790" заменить цифрами "1944790";
в подпункте 2):
цифры "2487148" заменить цифрами "2511523";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 26375";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "26375".
2) приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Ж. Темиркулов
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового управления
по Абайскому району                        К. Алин
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"                   Ж. Макенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Абайского района"                          С. Садык
Приложение 1
к решению 12 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 19 марта 2009 года N 12/150
Приложение 1
к решению 10 очередной сессии
Абайского районного маслихата