Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 15 сессиясының 2009 жылғы 30 шілдедегі N 15/188 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 тамызда N 8-9-65 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Яғни, Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 наурыздағы 12 кезекті сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 8 сәуірде N 8-9-56 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 10 сәуірдегі N 16 (3744) санында жарияланған) N 12/150 шешімімен және Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 13 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 29 сәуірде N 8-9-58 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 19-20 (3748) сандарында жарияланған) N 13/163 шешімімен өзгертулер енгізілген, Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 8-9-50 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 (3747) сандарында жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2746189" сандары "2764328" сандарымен ауыстырылсын;
"675183" сандары "693326" сандарымен ауыстырылсын;
"3965" сандары "3961" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2771064" сандары "2790703" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"1500" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 15 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 30 июля 2009 года N 15/188. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 11 августа 2009 года N 8-9-65. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-50 от 29 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2009 года N 1-2 (3747), в которое внесены изменения решением 12 очередной сессии Абайского районного маслихата от 19 марта 2009 года N 12/150 "О внесении изменений в решение 10 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 апреля 2009 года N 8-9-56, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 10 апреля 2009 года N 16 (3744) и решением 13 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 23 апреля 2009 года N 13/163 "О внесении изменений и дополнений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 апреля 2009 года N 8-9-58, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2009 года N 19-20 (3748) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2746189" заменить цифрами "2764328";
цифры "675183" заменить цифрами "693326";
цифры "3965" заменить цифрами "3961";
в подпункте 2):
цифры "2771064" заменить цифрами "2790703";
в подпункте 4):
цифры "1500" заменить цифрой "0";
2) приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.