Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 17 сессиясының 2009 жылғы 20 қарашадағы N 17/210 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қарашада N 8-9-68 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Яғни, Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 наурыздағы 12 кезекті сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 8 сәуірде N 8-9-56 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 10 сәуірдегі N 16 (3744) санында жарияланған) N 12/150 шешімімен, Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 13 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 29 сәуірде N 8-9-58 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 19-20 (3748) сандарында жарияланған) N 13/163 шешімімен, Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 шілдедегі 15 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 11 тамызда N 8-9-65 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 35 (3763) санында жарияланған) N 15/188 шешімімен, және Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 10 қыркүйектегі 16 кезекті сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 15 қыркүйекте N 8-9-66 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 41 (3784) санында жарияланған) N 16/197 шешімімен өзгертулер енгізілген, Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 8-9-50 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2009 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 (3747) сандарында жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 17 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 20 ноября 2009 года N 17/210. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 23 ноября 2009 года N 8-9-68. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-50 от 29 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2009 года N 1-2 (3747), в которое внесены изменения решением 12 очередной сессии Абайского районного маслихата от 19 марта 2009 года N 12/150 "О внесении изменений в решение 10 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 апреля 2009 года N 8-9-56, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 10 апреля 2009 года N 16 (3744), решением 13 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 23 апреля 2009 года N 13/163 "О внесении изменений и дополнений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 апреля 2009 года N 8-9-58, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2009 года N 19-20 (3748), решением 15 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 30 июля 2009 года N 15/188 "О внесении изменений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 августа 2009 года N 8-9-65, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 августа 2009 года N 35 (3763) и решением 16 очередной сессии Абайского районного маслихата от 10 сентября 2009 года N 16/197 "О внесении изменений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2009 года N 8-9-66, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 25 сентября 2009 года  N 41 (3784) следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2772427" сандары "2780081" сандарымен ауыстырылсын;
"693326" сандары "709395" сандарымен ауыстырылсын;
"9361" сандары "11022" сандарымен ауыстырылсын;
"11075" сандары "5830" сандарымен ауыстырылсын;
"2058665" сандары "2053834" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2798802" сандары "2806456" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Б. Ахметов
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Мәкенова
"Абай ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С. Садық
Абай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 20 қарашадағы
17 кезектен тыс сессиясының
N 17/210 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
10 кезекті сессиясының
N 10/115 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер
1
2
3
4
5

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2772427" заменить цифрами "2780081";
цифры "693326" заменить цифрами "709395";
цифры "9361" заменить цифрами "11022";
цифры "11075" заменить цифрами "5830";
цифры "2058665" заменить цифрами "2053834";
в подпункте 2):
цифры "2798802" заменить цифрами "2806456";
2) приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового управления
по Абайскому району                        Б. Ахметов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"                 Ж. Макенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Абайского района"                          С. Садык
Приложение 1
к решению 17 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 20 ноября 2009 года N 17/210
Приложение 1
к решению 10 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 25 декабря 2008 года N 10/115
Районный бюджет на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Доходы
1
2
3
4
5