Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде N 8-11-75 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 8-11-65 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 17 қаңтардағы N 2 санында, 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 3 санында, 2009 жылғы 31 қаңтардағы N 4 санында, 2009 жылғы 7 ақпандағы N 5 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы 12 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 8-11-72 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 7 наурыздағы N 9 санында, 2009 жылғы 14 наурыздағы N 10 санында, 2009 жылғы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"2828881" саны "3137739" санына ауыстырылсын;
"2213723" саны "2522581" санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2844027" саны "3160848" санына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"36029" саны "43992" санына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"36029" саны "43992" санына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"50" саны "40" санына ауыстырылсын;
3) 7 тармақтағы:
"21123" саны "23603" санына ауыстырылсын;
4) 8 тармақтағы:
"45001,0" саны "45187" санына ауыстырылсын;
"20000" саны "20186" санына ауыстырылсын;
5) 12 тармақтағы:
"4000" саны "8000" санына ауыстырылсын;
6) 13 тармақтағы:
"183932" саны "97058" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 15 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2009 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 28 апреля 2009 года N 8-11-75. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-65, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 2 от 17 января 2009 года, N 3 от 24 января 2009 года, N 4 от 31 января 2009 года, N 5 от 7 февраля 2009 года), в которое внесены изменения решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 1 февраля 2009 года N 5 "О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-72, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 9 от 7 марта 2009 года, N 10 от 14 марта 2009 года, N 12 от 28 марта 2009 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2828881" заменить цифрой "3137739";
цифру "2213723" заменить цифрой "2522581";
в подпункте 2):
цифру "2844027" заменить цифрой "3160848";
в подпункте 5):
цифру "36029" заменить цифрой "43992";
в подпункте 6):
цифру "36029" заменить цифрой "43992";
2) в пункте 2:
цифру "50" заменить цифрой "40";
3) в пункте 7:
цифру "21123" заменить цифрой "23603";
4) в пункте 8:
цифру "45001,0" заменить цифрой "45187";
цифру "20000" заменить цифрой "20186";
5) в пункте 12:
цифру "4000" заменить цифрой "8000";
6) в пункте 13:
цифру "183932" заменить цифрой "97058";

"92174" саны "5300" санына ауыстырылсын;
7) 13-1, 13-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"13-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 391546 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру нысандарын күрделі және ағымдағы жөндеуге 230092 мың теңге сомасында;
мәдениет нысандарын күрделі және ағымдағы жөндеуге республикалық бюджет есебінен 80000 мың теңге сомасында,
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтардың әлеуметтік жобаларын қаржыландыруға 52924 мың теңге сомасында;
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге 28530 мың теңге сомасында.
13-2. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттен жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен қоса қаржыландыруды есепке алуға 12000 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8) 14 тармақтағы:
"49478" саны "12303" санына ауыстырылсын;
"40628" саны "5000" санына ауыстырылсын;
"8850" саны "7303" санына ауыстырылсын;
9) көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 23 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков
Бұқар жырау
аудандық Мәслихатының
2009 жылғы 23 сәуірдегі
15 сессиясының N 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық Мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
10 сессиясының N 6 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
Түсімдер
3137739
Кірістер
3137739
1
Салықтық түсімдер

цифру "92174" заменить цифрой "5300";
7) дополнить пунктами 13-1, 13-2 следующего содержания:
"13-1. Учесть в бюджете района на 2009 год целевые текущие трансферты в сумме 391546 тысяч тенге на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
на капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 230092 тысяч тенге;
на капитальный и текущий ремонт объектов культуры за счет республиканского бюджета в сумме 80000 тысяч тенге;
на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 52924 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 28530 тысяч тенге.
13-2. Учесть в бюджете района на 2009 год средства на софинансирование стратегии занятости и переподготовки кадров за счет средств местного бюджета в сумме 12000 тысяч тенге.";
8) пункте 14:
цифру "49478" заменить цифрой "12303";
цифру "40628" заменить цифрой "5000";
цифру "8850" заменить цифрой "7303";
9) приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии,
Секретарь Маслихата                        А. ДЖУНУСПЕКОВ
Приложение 1
к решению 15 сессии
Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 апреля 2009 года N 4
Приложение 1
к решению 10 сессии
Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 19 декабря 2008 года N 6
Районный бюджет на 2009 год.
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
1. Поступления
3137739
Доходы
3137739
1
Налоговые поступления

1897
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
684
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
16
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
26
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
857
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20
2
Салықтық емес түсiмдер
1734
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1474
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1474
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1474
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
240
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
240
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
240
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
20
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
6000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
6000
1
Жерді сату
6000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
6000
4
Трансферттердің түсімдері
2522581
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2522581
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2522581
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
484386
02
Нысаналы даму трансферттері

1897
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
684
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
16
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
26
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию место жительства
857
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20
2
Неналоговые поступления
1734
01
Доходы от государственной собственности
1474
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1474
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1474
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
240
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
240
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
240
06
Прочие неналоговые поступления
20
1
Прочие неналоговые поступления
20
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
20
3
Поступления от продажи основного капитала
6000
03
Продажа земли и нематериальных активов
6000
1
Продажа земли
6000
01
Поступления от продажи земельных участков
6000
4
Поступления трансфертов
2522581
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2522581
2
Трансферты из областного бюджета
2522581
01
Целевые текущие трансферты
484386
02
Целевые трансферты на развитие

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
100
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шаралар
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
01
Құқық қорғау қызметi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде, жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
105
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мектептер, гимназиялар, лицейлер, бейіндік мектептер, мектеп-балабақшалар
006
Балалар үшін қосымша білім беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
02
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуациях масштаба района (города областного значения)
100
Мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
01
Правоохранительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
105
Школы, гимназии, лицеи, профильные школы начального, основного среднего и общего среднего образования, школы - детские сады
006
Дополнительное образование для детей
09
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела образования
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргізу
100
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
004
Ақпараттық жүйелер құру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
002
Ақпараттық жүйелер құру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
001
Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
06
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
005
Ақпараттық жүйелер құру
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

002
Проведение государственной инфрмационной политики через средства массовой информации
100
Проведение государственной информационной политики через газеты и журналы
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела культуры и развития языков
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела внутренней политики
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
004
Создание информационных систем
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта
003
Аппараты местных органов
002
Создание информационных систем
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
06
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела земельных отношений
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
005
Создание информационных систем
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
014
Ақпараттық жүйелер құру
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
12
Көлiк және коммуникация
01
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
13
Басқалар
03
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Кәсіпкерлік бөлімі қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
09
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела строительства
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
014
Создание информационных систем
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
015
За счет средств местного бюджета
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
015
За счет средств местного бюджета
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
09
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)