Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданыдық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 14/156 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде N 8-13-62 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылдың 20 сәуіріндегі 16 сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы 13 сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 210 шешіміне сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-54 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 103-104 (10745) сандарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"2492383" сандары "2646608" сандарына ауыстырылсын;
"2169927" сандары "2324152" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2494383" сандары "2672317" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 12000" сандары "алу 35709" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"12000" сандары "35709" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2009 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 533824 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 22164 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 12291 мың теңге;
заңнаманың өзгеруіне байланысты бюджеттің ысырабын өтеуге - 8500 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 15764 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге - 22611 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 6060 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 182822 мың теңге;
автомобиль жолдарын күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге - 23562 мың теңге;
жылу энергетикалық жүйесін дамытуға - 51000 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептер және басқа да әлеуметтік нысандарды күрделі және ағымдағы жөндеуге - 39000 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға - 17159 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтердің басымдылықты әлеуметтік жобаларын қаржыландыруға - 41731 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін қайта жөндеуге - 80000 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге - 11160 мың теңге.";

О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2009 года N 14/156. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 28 апреля 2009 года N 8-13-62. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением 16 сессии Карагандинского областного маслихата от 20 апреля 2009 года N 210 "О внесении изменений и дополнений в решение 13 сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-54, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 31 декабря 2008 года N 103-104 (10745) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2492383" заменить цифрами "2646608";
цифры "2169927" заменить цифрами "2324152";
в подпункте 2):
цифры "2494383" заменить цифрами "2672317";
в подпункте 5):
цифры "минус 12000" заменить цифрами "минус 35709";
в подпункте 6):
цифры "12000" заменить цифрами "35709";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2009 год целевые трансферты в сумме 533824 тысяч тенге, в том числе:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 22164 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 12291 тысячи тенге;
на компенсацию потерь бюджета в связи с изменением законодательства - 8500 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 15764 тысяч тенге;
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет - 22611 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 6060 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения - 182822 тысяч тенге;
на содержание и текущий ремонт автомобильных дорог - 23562 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы - 51000 тысяч тенге;
на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров - 39000 тысяч тенге;
на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров - 17159 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров - 41731 тысячи тенге;
на реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда - 80000 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики - 11160 тысяч тенге.";

3) 3 тармақтағы:
"53004" сандары "53418" сандарына ауыстырылсын;
4) 4 тармақтың:
бірінші абзацтағы "20284" сандары "25184" сандарына ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "15878" сандары "20778" сандарына ауыстырылсын;
5) 5 тармақтағы:
"41000" сандары "7000" сандарына ауыстырылсын;
6) аудандық Мәслихаттың 2008 жылдың 23 желтоқсанындағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешімінің 1, 2, 4 қосымшаларына енгізілген өзгерістер ескеріліп, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3) в пункте 3:
цифры "53004" заменить цифрами "53418";
4) в пункте 4:
в абзаце первом цифры "20284" заменить цифрами "25184";
в абзаце седьмом цифры "15878" заменить цифрами "20778";
5) в пункте 5:
цифры "41000" заменить цифрами "7000";
6) изложить в новой редакции приложения 124 к решению 10 сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" с учетом внесенных изменений.