Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 08 қыркүйектегі N 16/178 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қыркүйекте N 8-13-68 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы 13 сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 18 сессиясының 2009 жылдың 28 тамызындағы N 233 шешіміне сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-54 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 103-104 (10745) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14/156 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-62 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 1 мамырдағы N 33-34 (10779) сандарында жарияланған), аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 30 шілдедегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15/167 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-66 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 8 тамыздағы N 61-62 (10807) сандарында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"2663208" сандары "2665576" сандарына ауыстырылсын;
"2324152" сандары "2326520" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2688917" сандары "2691285" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтың:
бірінші абзацтағы "533824" сандары "536192" сандарына ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "6060" сандары "7753" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 08 сентября 2009 года N 16/178. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 14 сентября 2009 года N 8-13-68. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением 18 сессии Карагандинского областного маслихата от 28 августа 2009 года N 233 "О внесении изменений в решение 13 сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-54, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 31 декабря 2008 года N 103-104 (10745), в которое внесены изменения решением Каркаралинского районного Маслихата от 23 апреля 2009 года N 14/156 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-62, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 1 мая 2009 года N 33-34 (10779), решением Каркаралинского районного Маслихата от 30 июля 2009 года N 15/167 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-66, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 8 августа 2009 года N 61-62 (10807) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2663208" заменить цифрами "2665576";
цифры "2324152" заменить цифрами "2326520";
в подпункте 2):
цифры "2688917" заменить цифрами "2691285";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "533824" заменить цифрами "536192";
в абзаце седьмом цифры "6060" заменить цифрами "7753";

он бесінші абзацтағы "11160" сандары "11835" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтың:
"53418" сандары "46918" сандарына ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
16 - сессия төрағасы                       Ж. Даутов
Аудандық Мәслихат хатшысы                  О. Жүкібаев

в абзаце пятнадцатом цифры "11160" заменить цифрами "11835";
3) в пункте 3:
цифры "53418" заменить цифрами "46918";
4) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 16 сессии                     Т. Даутов
Секретарь районного Маслихата              О. Жукубаев
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного Маслихата от