Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы N 17/183 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 қарашада N 8-13-69 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-54 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 103-104 (10745) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14/156 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-62 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 1 мамырдағы N 33-34 (10779) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 30 шілдедегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15/167 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-66 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 8 тамыздағы N 61-62 (10807) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 8 қыркүйектегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16/178 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-68 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 73-74 (10817) сандарында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"326995" сандары "329248" сандарына ауыстырылсын;
"2725" сандары "3552" сандарына ауыстырылсын;
"9336" сандары "6256" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 октября 2009 года N 17/183. Зарегистрировано управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 04 ноября 2009 года N 8-13-69. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-54, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 31 декабря 2008 года N 103-104 (10745), в которое внесены изменения решением Каркаралинского районного Маслихата от 23 апреля 2009 года N 14/156 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-62, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 1 мая 2009 года N 33-34 (10779), решением Каркаралинского районного Маслихата от 30 июля 2009 года N 15/167 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-66, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 8 августа 2009 года N 61-62 (10807), решением Каркаралинского районного Маслихата от 8 сентября 2009 года N 16/178 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-68, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 сентября 2009 года N 73-74 (10817), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "326995" заменить цифрами "329248";
цифры "2725" заменить цифрами "3552";
цифры "9336" заменить цифрами "6256";

2) 3 тармақтың:
"46918" сандары "29801" сандарына ауыстырылсын;
3) 4 тармақтың:
бірінші абзацтағы "25184" сандары "28103" сандарына ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"қарттар мен мүгедектер күніне материалдық көмекке – 2919 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 1234 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы, сессия төрағасы         С. Нүркенов

2) в пункте 3:
цифры "46918" заменить цифрами "29801";
3) в пункте 4:
в абзаце первом цифры "25184" заменить цифрами "28103";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"материальная помощь ко дню престарелых и инвалидов – 2919 тысяч тенге.";
4) приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Исполняющий обязанности
секретаря районного Маслихата,
председатель сессии:                       С. Нуркенов
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
15
Трансферттер

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
006
Развитие системы водоснабжения
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
15
Трансферты

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2009 жылғы 29 қазандағы N 17/183
Қарқаралы аудандық
Мәслихатының шешіміне
3 қосымша
2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 10/105
Қарқаралы аудандық
Мәслихатының шешіміне
3 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
1
2
3
4
Бiлiм беру

452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 29 октября 2009 года N 17/183
Приложение 3
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 23 декабря 2008 года N 10/105
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Наименование
1
2
3
4
Образование