Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы N 18/187 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 08 желтоқсанда N 8-13-70 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы 13 сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 20 сессиясының 2009 жылдың 19 қарашасындағы N 250 шешіміне сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-54 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 103-104 (10745) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14/156 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-62 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 1 мамырдағы N 33-34 (10779) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 30 шілдедегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15/167 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-66 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 8 тамыздағы N 61-62 (10807) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 8 қыркүйектегі "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16/178 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-68 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 73-74 (10817) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 29 қазандағы "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 17/183 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-69 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 13 қарашадағы N 89-90 (10835) сандарында жарияланған) өзгерістер мен толықтыру енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2009 года N 18/187. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 08 декабря 2009 года N 8-13-70. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением 20 сессии Карагандинского областного маслихата от 19 ноября 2009 года N 250 "О внесении изменений и дополнений в решение 13 сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-54, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 31 декабря 2008 года N 103-104 (10745), в которое внесены изменения и дополнение решением Каркаралинского районного Маслихата от 23 апреля 2009 года N 14/156 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-62, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 1 мая 2009 года N 33-34 (10779), решением Каркаралинского районного Маслихата от 30 июля 2009 года N 15/167 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-66, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 8 августа 2009 года N 61-62 (10807), решением Каркаралинского районного Маслихата от 8 сентября 2009 года N 16/178 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-68, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 сентября 2009 года N 73-74 (10817), решением Каркаралинского районного Маслихата от 29 октября 2009 года N 17/183 "О внесении изменений и дополнения в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-69, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 ноября 2009 года N 89-90 (10835), следующие изменения:

1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"2665576" сандары "2664206" сандарына ауыстырылсын;
"2326520" сандары "2325150" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2691285" сандары "2689915" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтың:
бірінші абзацтағы "536192" сандары "534822" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "22164" сандары "21056" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "12291" сандары "12150" сандарына ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "80000" сандары "79879" сандарына ауыстырылсын;

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2665576" заменить цифрами "2664206";
цифры "2326520" заменить цифрами "2325150";
в подпункте 2):
цифры "2691285" заменить цифрами "2689915";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "536192" заменить цифрами "534822";
в абзаце втором цифры "22164" заменить цифрами "21056";
в абзаце третьем цифры "12291" заменить цифрами "12150";
в абзаце четырнадцатом цифры "80000" заменить цифрами "79879";