Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Ауданда 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 40/02 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 09/11 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 04 мамырда N 8-15-101 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің аппаратының 2011 жылғы 21 сәуірдегі N 3-2/231 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің аппаратының 2011.04.21 N 3-2/231 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Ауданда 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-95 болып тіркелген, "Сельский труженик" аудандық газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 52 санында жарияланған) N 40/02 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулысының қосымшасында:
реттік нөмірі 1 - жолда:
"291" деген саны "287" деген санымен ауыстырылсын;
қатардағы номері 15 жолдары келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"15
Ішкі істер бөлімі
57
Жастардың арасында салауатты өмір салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқықты бұзуды алдын алу
Мұрағат құжаттары мен тізімдерді тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
Қоғамдық тәртіп күзеті
3
";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района N 40/02 от 5 декабря 2008 года "Об организации общественных работ в районе на 2009 год"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 26 марта 2009 года N 09/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 04 мая 2009 года N 8-15-101. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата акима Осакаровского района Карагандинской области от 21 апреля 2011 года N 3-2/231)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата акима Осакаровского района Карагандинской области от 21.04.2011 № 3-2/231).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района N 40/02 от 5 декабря 2008 года "Об организации общественных работ в районе на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-95, опубликованное в районной газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2008 года N 52) следующие изменения и дополнения:
в приложение к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1:
цифры "291" заменить цифрами "287";
строки порядковый номер 15 изложить в новой редакции следующего содержания:
"15
Отдел внутренних дел
57
Профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, организаций работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни.
Подшивка, формирование дел, составление описей и архивных документов.
Охрана общественного порядка
3
";

қатардағы 16, 17 номерлер жолдары келесі мазмұнда толықтырылсын:
"16
Ішкі саясат бөлімі
2
Жастардың арасында салауатты өмір салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, Кәмелетке толмағандардың арасында құқықты бұзуды алдын алу "Ұстаз-тәрбиеші" бағдарламасына қатысу.
3
17
ЖПБ – 46 АМК "Қазақавтодор" Қарағанды облыстық филиалы
10
Автокөлік жолдарындағы тазалауға қиын келетін орындарда қар тазалау, қолмен шөп шабу, жүретін жол бөлігінде және оның манайындағы қоқыстарды жинау.
3
".
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нүркен Сәйфиддинұлы Көбжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   О. Қаппасов

дополнить строками, порядковые номера 16, 17, следующего содержания:
"16
Отдел внутренней политики
2
Участие в программе "Педагог воспитатель" (профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни)
3
17
Карагандинский областной филиал РГП "Казахавтодор" ДЗУ - 46
10
Уборка мусора на проезжей части в пределах придорожной полосы, откос трав в ручную, отчистка снега в труднодоступных местах на автомобильных дорогах.
3
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кобжанова Нуркена Сайфиддиновича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  О. Каппасов