Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 08 қыркүйектегі N 171 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қыркүйекте N 8-15-108 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 2-35/86 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.20 N 2-35/86 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-15-96 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7120) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының он төртінші сессиясында 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 132 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-102 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 9 мамырдағы N 19 (7139) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының он сегізінші сессиясында 2009 жылғы 5 тамыздағы N 157 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-107 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 22 тамыздағы N 34 (7154) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 879 560" сандары "1 886 648" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацта "1 466 664" сандары "1 473 752" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 881 346" сандары "1 888 434" сандарына ауыстырылсын;
2) 11 тармақтағы:
"6 771" сандары "8 464" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 08 сентября 2009 года N 171. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 22 сентября 2009 года N 8-15-108. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2011 года N 2-35/86)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.04.2011 № 2-35/86).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-96, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2008 года N 52 (7120)), внесены изменения и дополнения решением четырнадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 апреля 2009 года N 132 "О внесении изменений и дополнений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-102, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 9 мая 2009 года N 19 (7139)), внесены изменения решением восемнадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 5 августа 2009 года N 157 "О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-107, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 22 августа 2009 года N 34 (7154)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 879 560" заменить цифрами "1 886 648";
в пятом абзаце цифры "1 466 664" заменить цифрами "1 473 752";
в подпункте 2):
цифры "1 881 346" заменить цифрами "1 888 434";
2) в пункте 11:
цифры " 6 771" заменить цифрами "8 464";

200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2605
1
Мемлекеттік баж
2605
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1400
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
850
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
10
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
250
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
13
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
40
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
2
Салықтық емес түсімдер
2085
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1500
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1500
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1500
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
585
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
585
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
585
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
12500
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
12500
1
Жерді сату
12500
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
12500
4
Трансферттердің түсімдері
1473752
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1473752
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1473752
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2605
1
Государственная пошлина
2605
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1400
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
850
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
10
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
250
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
13
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
40
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
30
2
Неналоговые поступления
2085
01
Доходы от государственной собственности
1500
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1500
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1500
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
06
Прочие неналоговые поступления
585
1
Прочие неналоговые поступления
585
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
585
3
Поступления от продажи основного капитала
12500
03
Продажа земли и нематериальных активов
12500
1
Продажа земли
12500
01
Поступления от продажи земельных участков
12500
4
Поступления трансфертов
1473752
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1473752
2
Трансферты из областного бюджета
1473752
01
Целевые текущие трансферты

195496
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
180501
Нысаналы даму трансферттері
14995
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
180501
Ауданның білім беру бөлімі
89365
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері лингофондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға
16623
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
8194
Білім берудің мемлекеттік жүйесіне жаңа технологиялық оқытуды енгізу
19072
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
45476
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі
25050
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
3270
Әлеуметтік жұмыс орындарының және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
21780
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі - барлығы
8464
Оның ішінде
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін (мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі)
356
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін (жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі)
1425
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін (денсаулық бөлімі)
1693
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін (дене шынықтыру және спорт бөлімі)
713
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін (білім бөлімі)
4277
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21642
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау аймақтық Стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік басым жобаларын қаржыландыруға
21642
Қаладағы аудан әкімі, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ аппараттарына
35980
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлауа аймақтық Стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік басым жобаларын қаржыландыруға
35980
Нысаналы даму трансферттері
14995
оның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі
14995
Инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
3995
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй құруға және (немесе) сатып алуға
11000

195496
в том числе:
Целевые текущие трансферты
180501
Целевые трансферты на развитие
14995
в том числе:
Целевые текущие трансферты
180501
Отдел образования района
89365
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики и химии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
8194
На внедрение новых технологии обучения в государственной системе образования
19072
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45476
Отдел социальной помощи и социального обеспечения района
25050
На выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
3270
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
21780
Отдел экономики и бюджетного планирования района - всего
8464
в том числе:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов (культура)
356
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов (социальная помощь)
1425
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов (здравоохранение)
1693
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов (спорт)
713
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов (образование)
4277
Отдел культуры и развития языков района
21642
На финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аула (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
21642
Аппаратам акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
35980
На финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
35980
Целевые трансферты на развитие
14995
в том числе:
Отдел строительства района
14995
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3995
На строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
11000