Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 188 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда N 8-15-112 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 2-35/86 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.20 N 2-35/86 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-15-96 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7120) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының он төртінші сессиясында 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 132 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-102 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 9 мамырдағы N 19 (7139) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының он сегізінші сессиясында 2009 жылғы 5 тамыздағы  N 157 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-107 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 22 тамыздағы N 34 (7154) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының он тоғызыншы сессиясында 2009 жылғы 8 қыркүйектегі N 171 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-108 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 3 қазандағы N 40 (7160) санында жарияланған) "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының жиырма екінші сессиясында 2009 жылғы 23 қазандағы N 176 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-110 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 7 қарашадағы N 45 (7165) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2009 года N 188. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 10 декабря 2009 года N 8-15-112. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2011 года N 2-35/86)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.04.2011 № 2-35/86).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-96, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2008 года N 52 (7120)), внесены изменения и дополнения решением четырнадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 апреля 2009 года N 132 "О внесении изменений и дополнений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-102, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 9 мая 2009 года N 19 (7139)), внесены изменения решением восемнадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 5 августа 2009 года N 157 "О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-107, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 22 августа 2009 года N 34 (7154)), внесены изменения решением девятнадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 8 сентября 2009 года N 171 "О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-108, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 3 октября 2009 года N 40 (7160), внесены изменения решением двадцать второй сессии Осакаровского районного маслихата от 23 октября 2009 года N 176 "О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-110, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 7 ноября 2009 года N 45 (7165), следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1 тармақшадағы:
"1 901 648" сандары "1 899 261" сандарына ауыстырылсын;
"413 311" сандары "414 491" сандарына ауыстырылсын;
"2 085" сандары "1 905" сандарына ауыстырылсын;
"12 500" сандары "11 500" сандарына ауыстырылсын;
"1 473 752" сандары "1 471 365" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 903 434" сандары "1 901 047" сандарына ауыстырылсын;
2) 7 тармақтағы:
"8 194" сандары "8 100" сандарына ауыстырылсын;
3) 8 тармақтағы:
"16 623" сандары "15 792" сандарына ауыстырылсын;
4) 11 тармақтағы:
"8 464" сандары "7 002" сандарына ауыстырылсын.

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 901 648" заменить цифрами "1 899 261";
цифры "413 311" заменить цифрами "414 491";
цифры "2 085" заменить цифрами "1 905";
цифры "12 500" заменить цифрами "11 500";
цифры "1 473 752" заменить цифрами "1 471 365";
в подпункте 2):
цифры "1 903 434" заменить цифрами "1 901 047";
2) в пункте 7:
цифры "8 194" заменить цифрами "8 100";
3) в пункте 8:
цифры "16 623" заменить цифрами "15 792";
4) в пункте 11:
цифры "8 464" заменить цифрами "7 002".

2. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
хатшы                                      К. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 қарашадағы
23 сессиясының N 188 шешіміне
1 қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
11 сессиясының N 91 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған Осакаров аудандық бюджет
Санаты
Нақтылған бюджет
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атаулары
1
2
3
4
5
6

2. Приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии,
секретарь                                  К. Саккулаков
Приложение 1
к решению 23 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 25 ноября 2009 года N 188
Приложение 1
к решению 11 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 24 декабря 2008 года N 91
Осакаровский районный бюджет на 2009 год
Категория
Уточненный бюджет
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2568
1
Мемлекеттік баж
2568
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1200
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
850
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
10
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
250
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
13
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
203
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
2
Салықтық емес түсімдер
1905
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1320
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1320
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1320
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
585
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
585
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
585
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
11500
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
11500
1
Жерді сату
11500
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
11500
4
Трансферттердің түсімдері
1471365
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1471365
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1471365
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 568
1
Государственная пошлина
2 568
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 200
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
850
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
10
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
250
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
13
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
203
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
30
2
Неналоговые поступления
1 905
01
Доходы от государственной собственности
1 320
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1 320
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1 320
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
06
Прочие неналоговые поступления
585
1
Прочие неналоговые поступления
585
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
585
3
Поступления от продажи основного капитала
11 500
03
Продажа земли и нематериальных активов
11 500
1
Продажа земли
11 500
01
Поступления от продажи земельных участков
11 500
4
Поступления трансфертов
1 471 365
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 471 365
2
Трансферты из областного бюджета
1 471 365
01
Целевые текущие трансферты