2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 203 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда N 8-15-115 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 387 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 537 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 472 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 841 402 мың теңге;
2) шығындар – 2 455 814 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 246 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 34 126 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 101 323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 323 мың теңге:
қарыздар түсімі – 34 126 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 880 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 077 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010.03.25 N 228 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.15 N 239 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.06.11 N 249 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 269 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.08 N 278 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.08 N 288 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің және шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредиттері 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің және шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттері 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 процент;

О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2009 года N 203. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 29 декабря 2009 года N 8-15-115. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010 – 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 387 737 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 537 290 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 5 472 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 573 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 1 841 402 тыс. тенге;
2) затраты – 2 455 814 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 246 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 34 126 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 880 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 101 323 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 323 тыс. тенге:
поступление займов – 34 126 тыс. тенге;
погашение займов – 880 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 077 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25.03.2010 N 228 (вводится в действие с 01.01.2010); от 15.04.2010 N 239 (вводится в действие с 01.01.2010); от 11.06.2010 N 249 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 269 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.11.2010 N 278 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 N 288 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в составе поступлений и расходов районного бюджета на 2010 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
3. Учесть в составе поступлений и расходов районного бюджета на 2010 год целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
4. Установить на 2010 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша – 100 процент;
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 347 025 мың теңге сомасында қарастырылсын.
6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы 3 сессиясының N 36 шешімімен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеген кезде қарастырылған әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салу базасының өзгерістерін есепке ала отырып, бюджет саласының еңбекке төлем қорының өзгеруіне байланысты аудан бюджетінен берілетін трансферттер көлемі 72 651 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010.04.15 N 239 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен (ставка) салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес процентке ұлғайту белгіленсін.
8. Осакаров ауданы әкімінің 2010 жылға арналған резерві 5 061 мың теңге сомасында бекітілсін.

2) по социальному налогу – 100 процентов;
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1 347 025 тыс. тенге;
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год расходы на возврат трансферта в областной бюджет в сумме 72 651 тыс.тенге, в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере, с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера (решение 3 сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 36).
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15.04.2010 N 239 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Установить на 2010 год гражданским служащим образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить резерв акима Осакаровского района на 2010 год в сумме 5061 тыс. тенге.

Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010.03.25 N 228 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.08.27 N 264 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
9. Аудандық бюджет шығыстарында қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2010 жылға арналған аудан бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестерлеуге жатпайтыны 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25.03.2010 N 228 (вводится в действие с 01.01.2010); от 27.08.2010 N 264 (вводится в действие с 01.01.2010).
9. Утвердить в районном бюджете затраты по аппаратам акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, согласно приложению 6.
10. Установить, что в процессе исполнения бюджетов района на 2010 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.

59401
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1350126
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1350126
004
Жалпы білім беру
1315126
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
35000
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
81962
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
81962
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2727
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
14365
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
64870
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
122207
2
Әлеуметтік көмек
108919
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108919
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31876
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5117
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8759
006
Тұрғын үй көмегі
10178
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8008
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
381
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
12752
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16043
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
8490
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

59401
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1350126
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1350126
004
Общеобразовательное обучение
1315126
005
Дополнительное образование для детей и юношества
35000
9
Прочие услуги в области образования
81962
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
81962
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2727
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14365
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
64870
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122207
2
Социальная помощь
108919
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108919
002
Программа занятости
31876
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5117
005
Государственная адресная социальная помощь
8759
006
Жилищная помощь
10178
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8008
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
381
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12752
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16043
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8490
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

500
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
9300
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4050
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4050
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5250
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5250
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
57672
01
Ауыл шаруашылығы
36257
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
36257
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36257
06
Жер қатынастары
4845
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
4845
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4845
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
16570
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
0
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16570
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16570
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8901
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8901
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8901
001
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

500
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
9300
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4050
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5250
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
57672
01
Сельское хозяйство
36257
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
36257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
36257
06
Земельные отношения
4845
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
4845
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4845
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16570
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16570
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16570
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8901
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8901
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8901
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Осакаров аудандық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
25 сессиясының N 203 шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010.11.08 N 278 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
442703
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
251517
Нысаналы даму трансферттері
157060
Бюджеттік кредиттер
34126
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
285643
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
90039
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері лингофондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға
16611
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12285
Мектепке дейінгі оқу ұйымдарын, орта білім беру ұйымдарын, біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен қамтамасыз етуге
4162
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
2352
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
54629
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі
30353
Күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
4654
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1584
Әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
16800
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеуге
7315
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге
0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі - барлығы
38848
оның ішінде:
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
4722
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
поступление займов
0
погашение займов
0
движение остатков бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению 25 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 23 декабря 2009 года N 203
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2010 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 08.11.2010 N 278 (вводится в действие с 01.01.2010).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
442703
в том числе:
Целевые текущие трансферты
251517
Целевые трансферты на развитие
157060
Бюджетные кредиты
34126
в том числе:
Целевые текущие трансферты и кредиты:
285643
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
90039
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16611
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики и химии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
12285
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего образования, институтов повышения квалификации
4162
На реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования
2352
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
54629
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30353
На выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
4654
На выплату государственной адресной социальной помощи
1584
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
16800
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7315
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
0
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)-всего
38848
в том числе:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
4722
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов

34126
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
49990
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
49990
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі – барлығы
21873
оның ішінде:
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдарындағы бөлімшелерді ұстауға
6874
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
14999
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар кала, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
37800
оның ішінде:
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдарындағы бөлімшелерді ұстауға
16800
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
21000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16740
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
16740
Нысаналы даму трансферттері
157060
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
157060
Инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
36727
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй құруға және (немесе) сатып алуға
20770
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
99563
Осакаров аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
25 сессиясының N 203 шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010.09.14 N 269 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы:
85800
Ағымдағы нысаналы трансферттер
85800
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13500
Көлік инфрақұрылымдарының объектілерін дамытуға
13500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
72300
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жергілікті бюджеттерге берілетін өтемақыға
72300
Осакаров аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
25 сессиясының N 203 шешіміне
6 қосымша
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010.12.08 N 288 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Шығыстар (мың теңге)
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

34126
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
49990
На капитальный и текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
49990
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21873
в том числе:
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
6874
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14999
Аппаратам акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
37800
в том числе:
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
16800
На финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
21000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16740
На финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
16740
Целевые трансферты на развитие
157060
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
157060
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
36727
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
20770
На развитие системы водоснабжения, в соответствие с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
99563
Приложение 5
к решению 25 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 23 декабря 2009 года N 203
Целевые трансферты из областного бюджета на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 269 (вводится в действие с 01.01.2010).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего:
85800
Целевые текущие трансферты
85800
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13500
На развитие транспортной инфраструктуры
13500
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
72300
На компенсацию потерь местных бюджетов в связи с изменением законодательства
72300
Приложение 6
к решению 25 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 23 декабря 2009 года N 203
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2010 N 288 (вводится в действие с 01.01.2010).
Наименование
Расходы (тыс. тенге)
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка

87028
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9200
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
22200
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1740
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2687
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1200
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
16573
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54873
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
54873
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
54873
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
54873
Көлік және коммуникация
755
Автомобиль көлігі
755
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
755
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
755
Молодежный кенті әкімінің аппараты
17979
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10804
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2695
Елді мекендерді көркейту
2695
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2695
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1495
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
270
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
930
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3725
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3725
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3725
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3725
Көлік және коммуникация
755
Автомобиль көлігі
755
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
755
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
755
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты

87028
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9200
Жилищно-коммунальное хозяйство
22200
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
22200
Организация водоснабжения населенных пунктов
1740
Освещение улиц населенных пунктов
2687
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1200
Содержание мест захоронений и погребение безродных
0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
16573
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54873
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
54873
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
54873
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
54873
Транспорт и коммуникаций
755
Автомобильный транспорт
755
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
755
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
755
Аппарат акима поселка Молодежный
17979
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10804
Жилищно-коммунальное хозяйство
2695
Благоустройство населенных пунктов
2695
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2695
Освещение улиц населенных пунктов
1495
Обеспечение санитарии населенных пунктов
270
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
930
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3725
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3725
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3725
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3725
Транспорт и коммуникаций
755
Автомобильный транспорт
755
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
755
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
755
Аппарат акима Батпактинского сельского округа