2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 139/23 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-4-165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 4-3/72 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.27 N 4-3/72 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1376492 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 92061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1573 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1321 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1281537 мың теңге;
2) шығындар – 1390593 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 14101 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 14101 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 14101 мың теңге.

О городском бюджете на 2010-2012 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 139/23. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-4-165. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2011 года № 4-3/72)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2011 № 4-3/72).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1376492 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 92061 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1573 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1321 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1281537 тысяч тенге;
2) затраты – 1390593 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 14101 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14101 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14101 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010.03.31 N 181/26 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.21 N 184/27 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.13 N 200/29 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.09 N 211/32 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.08 N 212/33 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 520081 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 31.03.2010 N 181/26 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.04.2010 N 184/27 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.09.2010 N 200/29 (вводится в действие с 01.01.2010); от 09.11.2010 N 211/32 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 N 212/33 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2010 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 520081 тысяча тенге.

3. 2010 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 1680 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2010 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы                   Е. Омаров
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
XXIII сессиясының N 139/23 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2010 год в сумме 1680 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2010 год, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата             Е. Омаров
Приложение 1
к решению XXIII сессии
городского маслихата
от 21 декабря 2009 года N 139/23
Городской бюджет на 2010 год