Маңғыстау облысы әкімдігінің "Коммуналдық меншік объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 28 наурызындағы № 231 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 1291 қаулысы. Маңғыстау облысында Әділет департаментінда 2009 жылғы 05 маусымда № 2048 тіркелді. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 333 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2011.11.23  № 333 қаулысымен.
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне , « Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы » 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, шағын кәсіпкерлік субъектісін қолдау мақсатында, облыс әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің «Коммуналдық меншік объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы» 2008 жылғы 28 наурыздағы № 231 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық тізілімде № 2011 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2008 жылғы 13 мамырында жарияланған, Маңғыстау облысы әкімдігінің «Маңғыстау облысы әкімдігінің «Коммуналдық объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы» 2008 жылғы 28 наурыздағы № 231 қаулысын толықтыру туралы» 2008 жылдың 23 маусымында № 477 қаулысымен толықтырулар енгізілді, мемлекеттік нормативтік құқықтық тізілімде № 2019 болып тіркелеген, «Маңғыстау» газетінде 2008 жылғы 29 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Маңғыстау облысы әкімдігінің «Коммуналдық меншік объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы» 2008 жылғы 28 наурыздағы № 231 қаулысының кіріспесі мен қосымшасында «басқару» деген сөзден кейін «және өзін-өзі басқару» деген сөзбен толықтырылсын;
Маңғыстау облысы әкімдігінің «Маңғыстау облысы әкімдігінің «Коммуналдық объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы» 2008 жылғы 28 наурыздағы № 231 қаулысын толықтыру туралы» 2008 жылдың 23 маусымында № 477 қаулысының кіріспесінде «басқару» деген сөзден кейін «және өзін-өзі басқару» деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
2 тараудың 2 тармағы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Жалданған мүлікті пайдаланғаны үшін жалдау төлемінің ставкасын есептеу кезінде, жалдаушының – шағын кәсіпкерлік субъектісінің өндірістік емес қызметін ескеретін коэффициент мөлшері 1 деп белгіленеді»;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 28 марта 2008 года № 231 "Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа"
Постановление Мангистауского областного акимата № 1291 от 24 апреля 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2048 от 05 июня 2009 года. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 23 ноября 2011 года № 333
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 23.11.2011 № 333
В соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях поддержки субъектов малого предпринимательства, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 28 марта 2008 года № 231 «Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2011, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 13 мая 2008 года, внесены дополнения постановлением акимата Мангистауской области от 23 июня 2008 года № 477 «О внесении дополнения в постановление акимата области от 28 марта 2008 года № 231 «Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2019, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 29 июля 2008 года) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле и в приложении постановления акимата Мангистауской области от 28 марта 2008 года № 231 «Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа» после слова «управлении» добавить словами «и самоуправлении»;
в преамбуле постановления акимата Мангистауской области от 23 июня 2008 года № 477 «О внесении дополнения в постановление акимата области от 28 марта 2008 года № 231 «Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа» после слова «управлении» добавить словами «и самоуправлении»;
в приложении к указанному постановлению:
пункт 2 главы 2 дополнить предложением следующего содержания:
«При расчете ставки арендной платы за пользование нанятым имуществом размер коэффициента учитывающий непроизводственную деятельность нанимателя – субъекта малого предпринимательства устанавливается в размере 1»;

3 тараудың 6 тармағы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Бұл ретте, 5) және 6) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды мүдделі тұлғалар тек тендер өткізетін жағдайда ғана береді»
«Мемлекеттік тұрғын жай емес қорын жалдау төлемінің есептік мөлшерлемелері және қолданылатын коэффициенттерінің мөлшері» көрсетілген қаулымен бекітілген 7 тараудың 1 кестесінде:
реттік саны 5.6. жолы «өндірістік емес қызмет» деген сөзден кейін «облыс орталығында» деген сөзбен толықтырылсын;
реттік саны 5.6. жолы реттік саны 5.6.1. мынадай мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
«
5.6.1.
өндірістік емес қызмет қалада, аудан орталығында, селода
1,2
»;
реттік саны 5.7. жолдағы «5,0» деген саны «1,5» деген санмен ауыстырылсын;
реттік саны 5.8. жолдағы  «2,5» деген саны «2,0» деген санмен ауыстырылсын;
2. Осы қауланың орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Нұрғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                     Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
М.Б. Әлібекова
Маңғыстау облысы
қаржы басқармасының бастығы
2009 ж. «____»_____________

пункт 6 главы 3 дополнить предложением следующего содержания:
«При этом документы указанные в подпунктах 5) и 6) подаются заинтересованными лицами только при проведении тендера»;
в таблице 1 главы 7 «Расчетные ставки арендной платы государственного нежилого фонда и размеры применяемых коэффициентов», утвержденном указанным постановлением:
в строке порядковый номер 5.6. после слова «непроизводственная деятельность» дополнить словами «в областном центре»;
строку порядковый номер 5.6. дополнить строкой порядковый номер 5.6.1, следующего содержания:
«
5.6.1.
непроизводственная деятельность в городе, районном центре, селе
1,2
»;
в строке порядковый номер 5.7. цифры «5,0» заменить цифрами «1,5»;
в строке порядковый номер 5.8. цифры «2,5» заменить цифрами «2,0».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургалиева А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                    К.Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Альбекова М.Б.
начальник управления финансов
Мангистауской области
«____»_____________2009 г.