Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 2101 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 шілдеде № 2051 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы N 08-18-838 хатымен)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы N 08-18-838 хатымен)
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзін басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2009 - 2010 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы (Х.Х. Нұрғалиева) 2009 - 2010 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
3. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы (Қ.Б. Жұмашев) техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2009 - 2010 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ж.А. Қараевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
16 маусым 2009 жыл
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Қ.Б. Жұмашев
16 маусым 2009 жыл
Маңғыстау облысы
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
16 маусым 2009 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
16 маусым 2009 жыл
Маңғыстау облысы
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
16 маусым 2009 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2009 жылғы 16 маусымдағы
№ 2101 қаулысына
қосымша

Об утвержении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области № 2101 от 16 июня 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2051 от 27 июля 2009 года. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 28 июня 2013 года № 08-18-838)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 28 июня 2013 года № 08-18-838)
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» , от 27 июля 2007 года «Об образовании» , акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009 - 2010 учебный год согласно приложению.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования Мангистауской области (Нургалиева Х.Х.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в учебных заведениях технического и профессионального образования в 2009 - 2010 учебном году.
3. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
4. Управлению образования Мангистауской области (Жумашев К. Б.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
16 июня 2009 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Жумашев К.Б.
16 июня 2009 г.
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
16 июня 2009 г.
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
16 июня 2009 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
16 июня 2009 г.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 16 июня 2009 года № 2101

Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандық пен кәсіптің коды мен аты
Оқушыларсаны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
1. Жаңаөзен кәсіптік лицейі
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
(бейін бойынша):
080905 2 Мұнай және газ алатын операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0801000 Мұнай және газ скважиналары және бұрғылау жұмысының технологиясы
(бейін бойынша):
080105 2 Мұнай және газ скважиналар мен барлауды пайдалану бұрғылаушысының көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111404 2 Электргазымен пісіруші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлік жөндейтін слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081901 2 Технологиялық қондырғылардың операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140105 2 Бояушы
140104 2 Сылақшы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140216 2 Автомобиль кранының машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
250
2. Қарақия кәсіптік лицейі
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлік жөндейтін слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
3. № 1 кәсіптік лицейі
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090101 2 Электромонтер (барлығының атаулары)
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год
Код и название профессий и специальностей
Коли- чество учащих-ся
Базовое образование
Язык обуче- ния
Срок обуче- ния
1. Жанаозенский профессиональный лицей
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080905 2 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казах- ский
2 г.10 мес.
0801000 Бурение нефтяных и газовых скважин (по профилю):
080105 2 Помощник бурильщика эксплуатационного и разведочного бурения скважин на нефть и газ
25
9 классов
казах- ский
2 г.10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казах- ский
2 г.10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казах- ский
2 г.10 мес.
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081901 2 Оператор технологических установок
25
9 классов
казах- ский
2 г.10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140105 2 Маляр
140104 2 Штукатур
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
казах- ский
2 г. 10мес.
2 г.10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140216 2 Машинист крана автомобильного
25
9 классов
казах- ский
2 г.10 мес.
Итого:
250
2. Каракиянский профессиональный лицей
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
Итого:
50
3. Профессиональный лицей № 1
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10мес.
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090101 2 Электромонтер (всех наименований)
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):

130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
1307000 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану:
130702 2 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелері электромонтері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121106 2 Тігінші
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
4. Бейнеу кәсiптік лицейі
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080905 2 Мұнай және газ алатын операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1108000 Темір жолжылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110806 2 Тепловоз машинисінің көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлік жөндейтін слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:
140902 2 Жасанды ғимараттар мен жолдарды жөндеу және ағымдық ұстау (босатылған) бригадирі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130303 2 Аппаратура және байланыс құрылысын жөндеу және қызмет көрсету электромонтеры
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны
175
5. № 018 кәсіптік мектеб
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
50
11 сынып
орысша
10 ай
1112000 Өнеркәсіп машиналары және жабдықтарын пайдалану:
111202 2 Механикалық жинақтау жұмысының слесары
60
11 сынып
орысша
10 ай
1115000 Өндірістердегі электромеханикалық жабдықтар (түрлері бойынша):
111504 2 Электрожабдықтарды жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер
60
11 сынып
орысша
10 ай
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
30
30
11 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
10 ай
10 ай
Жиыны:
230
Барлығы:
905
6. Маңғыстау энергетикалық колледж і
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090204 3 Техник-электрик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0906000 Жылулық электрлік станцияларының қазандық, жылу өңдеуші, жылуэнергетикалық қондырғылары

130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130702 2 Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121106 2 Портной
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
Итого:
200
4. Бейнеуский профессиональный лицей
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080905 2 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110806 2 Помощник машиниста тепловоза
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140902 2 Бригадир (освобожденный) по текущему содержанию и ремонту пути и искусственных сооружений
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130303 2 Электромонтер по обслуживанию и ремонту аппаратуры и устройств связи
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес
Итого:
175
5. Профессиональная школа № 018
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
50
11 классов
русский
10 мес.
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:
111202 2 Слесарь механосборочных работ
60
11 классов
русский
10 мес.
1115000 Электромеханическое оборудование в промышленности (по видам):
111504 2 Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
60
11 классов
русский
10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
30
30
11 классов
11 классов
казах- ский
русский
10 мес.
10 мес.
Итого:
230
Всего
905
6. Мангистауский энергетический колледж
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0902000 Электроснабжение (по отраслям):
090204 3 Техник-электрик
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0906000 Теплоэнергетические, теплофикационные котельные установки тепловых электрических станций:

090603 3 Техник-жылутехнигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
300
7. Маңғыстау политехникалық колледжі
1514000 Экология и табиғат ресурстарын тиімді пайдалану(салалар бойынша):
151409 3 Эколог
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
1517000 Төтенше жағайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0810000 Мұнай-газ және жанар май құю станцияларын салу мен пайдалану құбырларын:
081005 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130407 3 Техник-электроник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
400
8. Маңғыстау политехникалық колледжінің Форт-Шевченколық филиалы
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша

090603 3 Техник-теплотехник
25
25
9 классов
9 классов
казах-  ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
Итого:
300
7. Мангистауский политехнический колледж
1514000 Экология и рациональное использование природных ресурсов (по отраслям):
151409 3 Эколог
25
9 классов
русский
3 г. 10 мес.
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0805000Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0810000 Сооружение и эксплуатация газонефтяных и заправочных станций:
081005 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 6 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
русский
3 г. 10 мес.
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
1304073 Техник-электроник
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казах- ский
3 г. 6 мес.
Итого:
400
8. Форт-Шевченковский филиал Мангистауского политехнического колледжа
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский

3 жыл 6 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
100
9. Маңғыстау өнер колледжі
0404000 Аспаптық-орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша):
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ұлттық аспаптар оркестрінің әртісі (басшы)
30
15
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0407000 Ән салу:
040701 3 Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
2
3
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0405000 Хор дирижеры:
0405013 Оқытушы, хормейстер
3
2
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша):
041201 3 Суретші
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
70
10. Маңғыстау техникалық колледжі
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051803 3 Бухгалтерлік есеп жөніндегі экономист және шаруашылық қызметтін талдау
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
11. Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі
0701000 Геологиялық түсіру, пайдалы қазбалар кен орындарын іздеу және барлау (түрлері бойынша):
070107 3 Техник-геолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 8 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0807000 Мұнай және газ өнімдерін техникалық жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету:
080703 3 Техник-механик
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарын техникалық күту және жөндеу (түрлері бойынша):
080803 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0911000 Электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу электр (түрлері бойынша):

3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казах- ский
3 г. 6 мес.
Итого:
100
9. Мангистауский колледж искусств
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство (по видам):
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
30
15
9 классов
11 классов
казах- ский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0407000 Пение:
040701 3 Артист академического пения, солист ансамбля
2
3
9 классов
11 классов
казах- ский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
3
2
9 классов
11 классов
казах- ский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):
041201 3 Художник
10
5
9 классов
11 классов
казах- ский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
70
10. Мангистауский технический колледж
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 6 мес.
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
25
9 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
Итого:
100
11. Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы
0701000 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых (по видам):
070107 3 Техник-геолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 8 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
50
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтеперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080803 3 Техник-механик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам):

091101 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
250
12. Маңғыстау облыстық медициналық колледжі
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Жалпы практикадағы фельдшері
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбикесі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0309000 Акушерлік іс:
030901 3 Жалпы практикадығы акушер
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
60
13. Маңғыстау гуманитарлық колледжі
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0107000 Технология:
010701 3 Технология пәнінің негізгі білім беру мұғалімі
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
0108000 Музыкалық білім беру:
010801 3 Музыка пәнінің мектепке дейінгі ұжымдардағы және негізгі орта білім беру мұғалімі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
150
14. Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010502 3 Информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі
010505 3 Орыс тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
010507 3 Математикадан бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:

091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081907 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
Итого:
250
12. Мангистауский областной медицинский колледж
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер общей практики
20
11 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
20
11 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
0309000 Акушерское дело:
030901 3 Акушер(-ка) общей практики
20
11 классов
казах- ский
2 г. 10 мес.
Итого:
60
13. Мангистауский гуманитарный колледж
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
25
9 классов
9 классов
русский
казах- ский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0107000 Технология:
010701 3 Учитель технологии основного среднего образования
25
11 класс
русский
2 г. 10 мес.
0108000 Музыкальное образование:
010801 3 Учитель музыки в организациях дошкольного и основного образования
25
9 классов
русский
3 г. 10 мес.
Итого:
150
14. Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казах- ский
3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010502 3 Учитель информатики начального образования
010505 3 Учитель русского языка начального образования
010507 3 Учитель математики начального образования
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
казах- ский
русский
казах- ский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0103000 Физическая культура и спорт: