Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысының әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 ақпанда № 3667 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 21 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қосымша толықтырылды, өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Әкімдігінің 2009.04.27 № 163; 2009.05.25 № 201 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2009.08.18 № 306 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2009.11.25 № 427 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
Қостанай облысы бойынша 2009 жылы
жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі
объектілердің тізбесі
Р/
с
Объектінің атауы Объектінің мекенжайы және балансұстаушысы Негіздемесі Объектінің ахуалы
1 2 3 4 5
1.
"УАЗ-3741" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 546 КР, 1991
жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаментінің Арқалық қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
2.
"УАЗ-31512 Умм" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 543 КР, 1995 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаментінің Арқалық қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
3.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 539 КР, 1996 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаментінің Арқалық қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году
Постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 февраля 2009 года № 3667. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 16 января 2009 года
№ 3667
Сноска. Приложение дополнено, с изменениями, внесенными постановлениями акимата Костанайской области от 27.04.2009 № 163 (порядок введения в действие см. п.3); от 25.05.2009 № 201 (порядок введения в действие см. п.2); от 18.08.2009 № 306 (порядок введения в действие см. п.2), от 25.11.2009 № 427 (порядок введения в действие см. п. 2).
Перечень объектов
коммунальной собственности по Костанайской области,
подлежащих приватизации в 2009 году
№ п/п
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1.
Автомашина "УАЗ-3741", государственный номер Р 546 КР, год выпуска 1991
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Управление внутренних дел города Аркалык Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
2.
Автомашина "УАЗ-31512 Умм", государственный номер Р 543 КР, год выпуска 1995
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Управление внутренних дел города Аркалык Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
3.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер Р 539 КР, год выпуска 1996
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Управление внутренних дел города Аркалык Департамента внутренних дел Костанайской области"

"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
4.
"Toyota Evropa" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 119 BW, 1997 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 29, "Арқалық қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 1-28/76 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
5.
"Subaru Legacy Outback" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 471 CD, 1999 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34, "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 06-61 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
6.
"Audi C4" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 966 CА, 1993 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Баймагамбетов көшесі, 195, "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 02-101 хаты
Қозғалт-
қышты ауыстыру қажет
7.
Аланып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.11.25 № 427 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
8.
"ГАЗ-31029" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 802 BD
Қостанай қаласы, Притобол паркі, Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қалалық мәдениет және демалыс паркі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 1-25/144 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
9.
"Toyota Hi Ace" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 075 АA, 1999 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 66, Қостанай облысының әкімі аппаратының "Шаруашылық" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 07-8/139 хаты
Техникалық бұзылған
10.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 282 КР, 1999 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Герцен көшесі, 40 А, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Қостанай қаласы Северный ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
11.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 278 КР, 1999 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Герцен көшесі, 40 А, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Қостанай қаласы Северный ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
4.
Автомашина "Toyota Evropa", государственный номер Р 119 BW, год выпуска 1997
Город Аркалык, улица Абая, 29, государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аркалык"
Письмо акима города Аркалык Костанайской области от 15 января 2009 года № 1-28/76
Состояние удовлетворительное
5.
Автомашина "Subaru Legacy Outback", государственный номер Р 471 CD, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Касымканова, 34, государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" от 12 января 2009 года № 06-61
Состояние неудовлетворительное
6.
Автомашина "Audi C4", государственный номер Р 966 CА, год выпуска 1993
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 195, государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области" от 15 января 2009 года № 02-101
Требуется замена двигателя
7.
исключен постановлением акимата Костанайской области от 18.08.2009 № 306 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
8.
Автомашина "ГАЗ-31029", государственный номер Р 802 BD
Город Костанай, Притобольский парк, государственное коммунальное предприятие "Костанайский городской парк культуры и отдыха акимата города Костанай"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 19 января 2009 года № 1-25/144
Состояние удовлетворительное
9.
Автомашина "Toyota Hi Ace", государственный номер Р 075 АА, год выпуска 1999
Город Костанай, проспект Аль-Фараби, 66, государственное коммунальное казенное предприятие "Шаруашылык" аппарата акима Костанайской области
Письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 15 января 2009 года № 07-08/139
Технически неисправна
10.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 282 КР, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Герцена, 40 А, государственное учреждение "Северный отдел внутренних дел города Костанай Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
11.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 278 КР, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Герцена, 40 А, государственное учреждение "Северный отдел внутренних дел города Костанай Департамента внутренних дел Костанайской области"

"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
12.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр № 799 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы 50-1-05 хаты
Қирауға ұшырауда
13.
Жалпы ауданы 19,7 шаршы метр № 580 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
14.
Жалпы ауданы 19,4 шаршы метр № 370 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
15.
Жалпы ауданы 19,9 шаршы метр № 14 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
16.
Жалпы ауданы 31,6 шаршы метр № 25 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
17.
Жалпы ауданы 20 шаршы метр № 709 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Қирауға ұшырауда
18.
Жалпы ауданы 20,4 шаршы метр № 815 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Қирауға ұшырауда
19.
Жалпы ауданы 18 шаршы метр № 66 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Қирауға ұшырауда
20.
Жалпы ауданы 18,7 шаршы метр № 68 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жөндеуді талап етеді
21.

Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
12.
Гараж № 799 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Подвергается разрушению
13.
Гараж № 580 общей площадью 19,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
14.
Гараж № 370 общей площадью 19,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
15.
Гараж № 14 общей площадью 19,9 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
16.
Гараж № 25 общей площадью 31,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
17.
Гараж № 709 общей площадью 20 квадратных метров
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Подвергается разрушению
18.
Гараж № 815 общей площадью 20,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Подвергается разрушению
19.
Гараж № 66 общей площадью 18 квадратных метров
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Подвергается разрушению
20.
Гараж № 68 общей площадью 18,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Требуется ремонт
21.

Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
41.
Жалпы ауданы 19,3 шаршы метр № 847 гараж
Лисаков қаласы, "Планета" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
42.
Жалпы ауданы 20,1 шаршы метр № 631 гараж
Лисаков қаласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
43.
Жалпы ауданы 19,8 шаршы метр № 122 гараж
Лисаков қаласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Қирауға ұшырауда
44.
Жалпы ауданы 58 шаршы метр жылу пунктінің ғимараты
Лисаков қаласы, Октябрьский поселкесі, Алма-Атинская көшесі, 1 Б, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
45.
"ВАЗ-21060" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 299 КР, 1997 жылы шығарылған
Рудный қаласы, Горняков көшесі, 5, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Рудный қалалық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
46.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 304 КР, 2000 жылы шығарылған
Рудный қаласы, Горняков көшесі, 5, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Рудный қалалық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
47.
"ГАЗ-31029" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 465 КР, 1994 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисовка селосы, Ленин көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Денисов аудандық ішкі істер бөлімі " мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
48.
Жалпы ауданы 107,9 шаршы метр "Наубайхана" ғимараты
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Алтынсарин көшесі, 44, "Жанкелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
41.
Гараж № 847 общей площадью 19,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Планета", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
42.
Гараж № 631 общей площадью 20,1 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
43.
Гараж № 122 общей площадью 19,8 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Подвергается разрушению
44.
Здание теплового пункта общей площадью 58 квадратных метров
Город Лисаковск, поселок Октябрьский, улица Алма-Атинская, 1 Б, государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
45.
Автомашина "ВАЗ-21060", государственный номер Р 299 КР, год выпуска 1997
Город Рудный, улица Горняков, 5, государственное учреждение "Рудненский городской отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
46.
Автомашина "ВАЗ-2106",государственный номер Р 304 КР, год выпуска 2000
Город Рудный, улица Горняков, 5, государственное учреждение "Рудненский городской отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
47.
Автомашина "ГАЗ-31029", государственный номер Р 465 КР, год выпуска 1994
Денисовский район, село Денисовка, улица Ленина, 16, государственное учреждение "Денисовский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
48.
Здание "Наубайхана" общей площадью 107,9 квадратного метра
Джангельдинский район, село Торгай, улица Алтынсары,44, государственное учреждение "Аппарат акима Джангельдинского района"

Қостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 1-04/38 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
49.
"Mitsubishi Pajero" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 328 BU, 1996 жылы шығарылған
Қамысты ауданы, Қамысты селосы, Строительная көшесі, 26, "Камысты" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 01-17/79 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
50.
Жалпы ауданы 101,9 шаршы метр фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Қособа селосы, "Қарабалық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 01-09/57 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
51.
"ГАЗ САЗ – 3307" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 442 КР, 1992 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Науырзым аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
52.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 441 КР, 1999 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Науырзым аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
53.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 438 КР, 2000 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Науырзым аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 14 января 2009 года № 1-04/38
Состояние неудовлетворительное
49.
Автомашина "Mitsubishi Pajero", государственный номер Р 328 ВU, год выпуска 1996
Камыстинский район, село Камысты, улица Строительная, 26, государственное коммунальное предприятие "Камысты"
Письмо акима Камыстинского района Костанайской области от 16 января 2009 года № 01-17/79
Требуется капитальный ремонт
50.
Здание фельдшерско-акушерского пункта общей площадью 101,9 квадратного метра
Карабалыкский район, село Кособа, государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карабалыкского района"
Письмо акима Карабалыкского района Костанайской области от 12 января 2009 года № 01-09/57
Требуется капитальный ремонт
51.
Автомашина "ГАЗ САЗ-3307", государственный номер Р 442 КР, год выпуска 1992
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Наурзумский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
52.
Автомашина "УАЗ-31512",государственный номер Р 441 КР, год выпуска 1999
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Наурзумский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
53.
Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 438 КР, год выпуска 2000
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Наурзумский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"

"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 11-15/59 хаты
Техникалық бұзылған
54.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 328 СЕ, 2000 жылы шығарылған
Таран ауданы, Тарановское селосы, Калинин көшесі, 60, "Таран ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2009 жылғы 2 қаңтардағы № 4-11/70 хаты
Техникалық бұзылған
55.
"ГАЗ-52" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 514 КР, 1981 жылы шығарылған
Таран ауданы, Тарановское селосы, Советская көшесі, 10, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті Таран аудандық ішкі істер бөлімі " мемлекеттік мекемесі

Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 2 января 2009 года № 11-15/59
Технически неисправна
54.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 328 СЕ, год выпуска 2000
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60, государственное учреждение "Отдел строительства Тарановского района"
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 2 января 2009 года № 4-11/70
Технически неисправна
55.
Автомашина "ГАЗ-52", государственный номер Р 514 КР, год выпуска 1981
Тарановский район, село Тарановское, улица Советская, 10, государственное учреждение "Тарановский районный отдел внутренних дел Департамента внутренних дел Костанайской области"

Жалпы ауданы 18,8 шаршы метр № 137 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
58.
Жалпы ауданы 327,9 шаршы метр бұрынғы асхана ғимараты
Лисаков қаласы, Красногорск селосы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Қирауға ұшырауда
59.
Жалпы ауданы 34,6 шаршы метр бұрынғы көкөніс сақтау қоймасының ғимараты
Лисаков қаласы, Красногорск селосы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 50-1-05 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
60.
Жалпы ауданы 77 шаршы метр бұрынғы дүкен ғимараты
Жангелдин ауданы, Милысай селосы, "Жангелдин ауданының Милысай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 1-04/16 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
61.
Аланып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.08.18 № 306 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
62.
Аланып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.08.18 № 306 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
63.
Аланып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.08.18 № 306 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
64.
"NORDSTOCK" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде мемлекеттің қатысу үлесі (5,02 пайыз)
Қарасу ауданы, Дружба селосы, "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2009 жылғы 5 наурыздағы тапсырмасы, қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру үшін
Р/с №
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің ахуалы
1 2 3 4 5
65.
"ГАЗ-4301" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 472 BU, 1994 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
66.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 424 BТ, 1994 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
67.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 467 CD, 1990 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
68.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 458 CE, 1992 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
69.

Гараж № 137 общей площадью 18,8  квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
58.
Здание бывшей столовой общей площадью 327,9 квадратного метра
Город Лисаковск, село Красногорское, государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Подвергается разрушению
59.
Здание бывшего овощехранилища общей площадью 34,6  квадратного метра
Город Лисаковск, село Красногорское, государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 15 января 2009 года № 50-1-05
Состояние удовлетворительное
60.
Здание бывшего магазина общей площадью 77 квадратных метров
Джангельдинский район, село Милисай, государственное учреждение "Аппарат акима села Милисай Джангельдинского района"
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области от 10 марта 2009 года № 1-04/16
Требуется капитальный ремонт
61.
исключен постановлением акимата Костанайской области от 18.08.2009 № 306 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
62.
исключен постановлением акимата Костанайской области от 18.08.2009 № 306 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
63.
исключен постановлением акимата Костанайской области от 18.08.2009 № 306 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
64.
Государственная доля участия (5,02 процента) в товариществе с ограниченной ответственностью "NORDSTOCK"
Карасуский район, село Дружба, государственное учреждение "Аппарат акима Костанайской области"
Поручение руководителя аппарата акима Костанайской области от 5 марта 2009 года, для приведения в соответствие с действующим законодательством
_______
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
65.
Автомашина "ГАЗ-4301",
государственный номер
Р 472 BU, год выпуска 1994
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области"
от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
66.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р 424 BТ, год выпуска 1994
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
67.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер
Р 467 CD, год выпуска 1990
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется капитальный ремонт
68.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р 458 CЕ, год выпуска 1992
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
69.

"ГАЗ-3307 Сайрам" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 462 BU, 1993 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
70.
"УАЗ-3303" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 467 BU, 1993 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
71.
"ГАЗ-6601 Этл-3502" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 466 BU, 1983 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
72.
"ВАЗ-21150" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 863 BD, 2000 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 1-25/455 хаты
Техникалық бұзылған
73.
"ВАЗ-2107" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 830 СD, 1997 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 1-25/455 хаты
Техникалық бұзылған
74.
Жалпы ауданы 360 шаршы метр бұрынғы "Самал" дәмхана ғимараты
Аманкелді ауданы, Қарасу селосы, Елтебаев көшесі, 9, "Аманкелді ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімінің 2009 жылғы 11 наурыздағы № 03-17/189 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
75.
"КАВЗ-3270" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 484 ВU, 1990 жылы шығарылған
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Автомашина "ГАЗ-3307 Сайрам", государственный номер Р 462 BU, год выпуска 1993
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
70.
Автомашина "УАЗ-3303",
государственный номер Р 467 BU, год выпуска 1993
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
71.
Автомашина "ГАЗ-6601 Этл-3502",
государственный номер Р 466 BU, год выпуска 1983
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
72.
Автомашина "ВАЗ-21150",
государственный номер Р 863 BD, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Пушкина, 98, государственное учреждение "Аппарат акима города Костаная"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 26 февраля 2009 года № 1-25/455
Технически
неисправна
73.
Автомашина "ВАЗ-2107", государственный номер Р 830 СD, год выпуска 1997
Город Костанай, улица Пушкина, 98, государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства акимата города Костаная"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 26 февраля 2009 года № 1-25/455
Технически
неисправна
74.
Здание бывшего кафе "Самал" общей площадью 360 квадратных метров
Амангельдинский район, село  Карасу, улица Елтебаева, 9, государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского аульного округа Амангельдинского района"
Письмо акима Амангельдинского района Костанайской области от 11 марта 2009 года № 03-17/189
Состояние удовлетворительное
75.
Автомашина "КАВЗ-3270",
государственный номер Р 484 BU, год выпуска 1990
Джангельдинский район, село Торгай, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области

"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
Р/с № Объектінің атауы Объектінің мекенжайы және баланс ұстаушысы Негіздемесі Объектінің ахуалы
1 2 3 4 5
76.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 084 КР, 2002 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
77.

Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
76.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер Р 084 КР, год выпуска 2002
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
77.

"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 119 КР, 2001 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
78.
"Nissan Sunny" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 120 КР, 1996 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
79.
"УАЗ-315126" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 218 КР, 1995 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
80.
"Daewoo Espero" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 166 КР, 1996 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
81.
Жалпы ауданы 15 шаршы метр адам тұрмайтын бөлме
Қостанай қаласы, Баймагамбетов көшесі, 156, ВП 13, "Тазалық-2000" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 26 маусымдағы № 383 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық
82.
Жалпы ауданы 275 шаршы метр гараж ғимараты
Денисов ауданы, Зааятское селосы, Дорожная көшесі, 52, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 492 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық, жөндеуді талап етеді
83.
Жалпы ауданы 1447,6 шаршы метр өндірістік техникалық қызмет көрсету ғимараты
Денисов ауданы, Денисовка селосы, "Сельхозтехника" бұрынғы акционерлік қоғамының аумағы, "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 492 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлық, жөндеуді талап етеді
84.
Жалпы ауданы 268 шаршы метр бұрынғы клуб ғимараты
Денисов ауданы, Синегорка селосы, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 492 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
85.

Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 119 КР, год выпуска 2001
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
78.
Автомашина "Nissan Sunny", государственный номер Р 120 КР, год выпуска 1996
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
79.
Автомашина "УАЗ-315126", государственный номер Р 218 КР, год выпуска 1995
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
80.
Автомашина "Daewoo Espero", государственный номер Р 166 КР, год выпуска 1996
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
81.
Нежилое помещение общей площадью 15 квадратных метров
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 156, ВП 13, государственное коммунальное предприятие "Тазалык-2000"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 26 июня 2009 года № 383
Состояние удовлетворительное
82.
Здание гаража общей площадью 275 квадратных метров
Денисовский район, село Зааятское, улица Дорожная, 52, государственное учреждение "Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 20 апреля 2009 года № 492
Состояние удовлетворительное, требуется ремонт
83.
Здание производственно-технического обслуживания общей площадью 1447,6 квадратного метра
Денисовский район, село Денисовка, территория бывшего акционерного общества "Сельхозтехника", государственное коммунальное предприятие "Дидар"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 20 апреля 2009 года № 492
Состояние удовлетворительное, требуется ремонт
84.
Здание бывшего клуба общей площадью 268 квадратных метров
Денисовский район, село Синегорка, государственное учреждение "Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 20 апреля 2009 года № 492
Требуется капитальный ремонт
85.

"УАЗ-3962" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 793 АТ, 1994 жылы шығарылған
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы,4-шағын ауданы, 5-үй, Жітіқара ауданы әкімдігінің "Қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 02-12/504 хаты
Техникалық бұзылған
Р/с № Объектінің атауы Объектінің
мекенжайы
және
баланс
ұстаушысы
Негізі Объектінің ахуалы
1 2 3 4 5
86.
Жангелдин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мүлігі (52 бірлік): LG-Flatron CT-21Q66VE теледидар, SonyWecn теледидар, "Ямал" Zanussi спутник қабылдағышы, Бирюса-104 cl КШ-235/47 мұздатқыш (2 бірлік), орындықтар (6 бірлік), орындықтар (9 бірлік), ас үй үстелі (2 бірлік), ас үй шкафы (3 бірлік), теледидар тумбасы, айна (2 бірлік), перделердін жинағы, перделер, шамдалдар (4 бірлік), шамдал, үстел, жинақтағы тумба (2 бірлік), "Deluxe" 5004-107 электр плитасы, Nord-501-4 газ плитасы, жинақтағы керует (8 бірлік), LG BT-29C; С25 V теледидар, Samsung cool n cool мұздатқыш, ұйықтайтын гарнитур (2 бірлік)
Жангелдин ауданы, Торғай селосы, Алтынсарин көшесі, 4, "Жангелдин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 10 маусымдағы
№ 1-04/251 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық, "Ямал" Zanussi спутник қабылдағышы және LG BT-29C; С25 V теледидар бұзылған
87.
Жалпы ауданы 144,2 шаршы метр бұрынғы монша ғимараты
Жангелдин ауданы, Торғай селосы, Қайдосов көшесі, 6, "Шоқан Уәлиханов атындағы Торғай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 1-04/502 хаты
Күрделі жөндеу
қажет
88.
"Т-4А" шынжыр табан трактор,
мемлекеттік нөмірі Р 734 АТД,
1990 жылы шығарылған
Жангелдин ауданы, Милысай селосы, "Жангелдин ауданы Сырбай Мәуленов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі №
1-04/502 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
89.
"Камаз-5320" автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р 833 BL,
1993 жылы шығарылған
Жангелдин ауданы, Торғай селосы, Хамзин көшесі, 13, "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы
15 қыркүйектегі № 1-04/501 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
90.
"Енисей-1200" егін жинайтын комбайны, мемлекеттік нөмірі 052 PABD, 1992 жылы шығарылған
Жангелдин ауданы, Бидайық селосы, "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Автомашина "УАЗ-3962", государственный номер Р 793 АТ, год выпуска 1994
Житикаринский район, город Житикара, 4 микрорайон, дом 5, государственное коммунальное предприятие "Центр крови" акимата Житикаринского района
Письмо акима Житикаринского района Костанайской области от 22 мая 2009 года № 02-12/504
Технически неисправна
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержа-
тель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
86.
Имущество государствен
ного учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобиль-
ного дорог Жангельдинского района" (52 единицы): телевизор LG-Flatron CT-21Q66VE, телевизор SonyWecn, спутниковый приемник "Ямал" Zanussi, холодильник Бирюса-104 cl КШ-235/47 (2 единицы), стулья (6 единиц), стулья (9 единиц), кухонный стол (2 единицы), кухонный шкаф (3 единицы), тумба под телевизор, зеркало (2 единицы), комплект штор, шторы, люстра (4 единицы), люстра, стол, тумба в комплекте (2 единицы), электрическая плита "Deluxe" 5004-107, газовая плита Nord-501-4, кровать в комплекте (8 единиц), телевизор LG BT-29C; С25 V, холодильник Samsung cool n cool, спальный гарнитур (2 единицы)
Джангельдин-
ский район, село Торгай, улица Алтынсарина, 4, государствен-
ное
учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жангельдин-
ского района"
Письмо акима Джангельдин-
ского района Костанайской области от 10 июня 2009 года № 1-04/251
Состояние удовлетво-
рительное, спутниковый приемник "Ямал" Zanussi и телевизор LG BT-29C; С25 V неисправны
87.
Здание бывшей бани общей площадью 144,2 квадратного метра
Джангельдинский район, село Торгай, улица Кайдосова, 6, государственное учреждение "Торгайская средняя школа имени Шокана Уалиханова"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/502
Требуется капитальный ремонт
88.
Гусеничный трактор "Т-4А", государственный номер Р 734 АТД, год выпуска 1990
Джангельдинский район, село Милисай, государственное учреждение "Средняя школа имени Сырбая Мауленова Жангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/502
Состояние неудовлет-
ворительное
89.
Автомашина "Камаз-5320",
государствен-ный номер Р 833 ВL, год выпуска 1993
Джангельдинский район, село Торгай, улица Хамзина, 13, государственное коммунальное предприятие "Болашак"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/501
Состояние неудовлет-
ворительное
90.
Зерноуборочный комбайн
"Енисей-
1200", государственный номер 052 РАВD, год выпуска 1992
Джангельдинский район, село Бидайык, государст-
венное коммунальное предприятие "Болашак"

Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы  15 қыркүйектегі № 1-04/501 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықcыз
91.
Жалпы ауданы 345,9 шаршы метр бұрынғы дәмхана ғимараты
Жангелдин ауданы, Қызбел селосы, "Жангелдин ауданының Қызбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 15  қыркүйектегі № 1-04/501 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықcыз
92.
Ауданы 1654,6 шаршы метр бұрынғы орта мектеп ғимаратының бөлігі
Сарыкөл ауданы, Севастополь селосы,
"Сарыкөл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Сарыкөл
ауданы әкімінің 2009 жылғы
13 қазандағы № 03-11/940 хаты
Жағдайы авариялық
93.
Жалпы ауданы 836,4 шаршы метр бұрынғы баспахана ғимараты
Арқалық қаласы, Қозыбаев көшесі, 25, "Арқалық қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2009 жылғы
27 қазандағы № 1-28/1495 хаты
Қирауға ұшырауда
94.
"Audi C-4" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 421 СН, 1992 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 195, "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 8 қазандағы № 02-1945 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
95.
"УАЗ-3962" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 720 BR, 1995 жылы шығарылған
Лисаков қаласы, 4-шағын ауданы, 24, "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Лисаков интернат үйі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 16 қазандағы № 06-2743 хаты
Техниқалық бұзылған

Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/501
Состояние неудовлетворительное
91.
Здание бывшего кафе общей площадью 345,9 квадратного метра
Джангельдинский район, село Кызбель, госу-
дарственное учреждение "Аппарат акима Кызбельского аульного
округа
Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/501
Состояние неудовлетворительное
92.
Часть здания бывшей средней школы площадью 1654,6 квадратного метра
Сарыкольский район, село Севастополь, государственное учреждение "Отдел образования Сарыкольского района"
Письмо акима Сарыкольского района Костанайской области от 13 октября 2009 года № 03-11/940
Состояние аварийное
93.
Здание бывшей типографии общей площадью 836,4 квадратного метра
Город Аркалык, улица Козыбаева, 25, государственное учреждение "Отдел финансов города Аркалыка"
Письмо акима города Аркалык Костанайской области от 27 октября 2009 года № 1-28/1495
Подвергается разрушению
94.
Автомашина "Audi C-4", государственный номер Р 421 СН, год выпуска 1992
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 195, государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области" от 8 октября 2009 года № 02-1945
Состояние неудовлетворительное
95.
Автомашина "УАЗ-3962", государственный номер Р 720 ВR, год выпуска 1995
Город Лисаковск, 4 микрорайон, 24, государственное учреждение "Лисаковский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" от 16 октября 2009 года № 06-2743
Технически неисправна