"Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 тамыздағы № 306 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 16 қыркүйекте № 3692 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Костанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3667 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 25 ақпандағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, "Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 163 қаулысымен, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3679 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 20 мамырдағы "Қостанай таңы" газетінің № 56 жарияланған; "Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 201 қаулысымен толықтыру енгізілді, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3682 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 24 маусымдағы "Қостанай таңы" газетінің № 72 жарияланған) мынадай өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
қосымшадағы 61, 62, 63-тармақтар алынып тасталсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулының қосымшасы толықтырылсын.
2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының ішкі
істер департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін атқарушы
________________________ А. Тіленшін

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 21 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году"
Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2009 года № 306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2009 года № 3692. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году" от 16 января 2009 года № 21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3667, опубликовано в газете от 25 февраля 2009 года "Қостанай таңы", вносились дополнения: постановлением акимата от 27 апреля 2009 года № 163 "О внесении дополнения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 21 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3679, опубликовано в газете от 20 мая 2009 года "Қостанай таңы" № 56; постановлением акимата от 25 мая 2009 года № 201 "О внесении дополнения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 21 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3682, опубликовано в газете от 24 июня 2009 года "Қостанай таңы" № 72) следующие изменения и дополнение:
в приложении исключить пункты 61, 62, 63;
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
________________________ А. Тленчин

2009.08.18 ж.
Әкімдіктің
2009 жылғы 18 тамыздағы
№ 306 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің
тізбесі
Р/с №
Объектінің атауы
Объектінің мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің ахуалы
1
2
3
4
5
76.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 084 КР, 2002 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі

18.08.2009 г.
Приложение
к постановлению акимата
от 18 августа 2009 года
№ 306
Перечень
объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации
в 2009 году
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
76.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер Р 084 КР, год выпуска 2002
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"

"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
77.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 119 КР, 2001 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
78.
"Nissan Sunny" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 120 КР, 1996 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
79.
"УАЗ-315126" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 218 КР, 1995 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
80.
"Daewoo Espero" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 166 КР, 1996 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 3, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1-11-15/461 хаты
Техникалық бұзылған
81.
Жалпы ауданы 15 шаршы метр адам тұрмайтын бөлме
Қостанай қаласы, Баймагамбетов көшесі, 156, ВП 13, "Тазалық-2000" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 26 маусымдағы № 383 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
82.
Жалпы ауданы 275 шаршы метр гараж ғимараты
Денисов ауданы, Зааятское селосы, Дорожная көшесі, 52, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 492 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық, жөндеуді талап етеді
83.

Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
77.
Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 119 КР, год выпуска 2001
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
78.
Автомашина "Nissan Sunny", государственный номер Р 120 КР, год выпуска 1996
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
79.
Автомашина "УАЗ-315126", государственный номер Р 218 КР, год выпуска 1995
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
80.
Автомашина "Daewoo Espero", государственный номер Р 166 КР, год выпуска 1996
Город Костанай, улица Майлина, 3, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 21 мая 2009 года № 1-11-15/461
Технически неисправна
81.
Нежилое помещение общей площадью 15 квадратных метров
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 156, ВП 13, государственное коммунальное предприятие "Тазалык-2000"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 26 июня 2009 года № 383
Состояние удовлетворительное
82.
Здание гаража общей площадью 275 квадратных метров
Денисовский район, село Зааятское, улица Дорожная, 52, государственное учреждение "Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 20 апреля 2009 года № 492
Состояние удовлетворительное, требуется ремонт
83.

Жалпы ауданы 1447,6 шаршы метр өндірістік техникалық қызмет көрсету ғимараты
Денисов ауданы, Денисовка селосы, "Сельхозтехника" бұрынғы акционерлік қоғамының аумағы, "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 492 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық, жөндеуді талап етеді
84.
Жалпы ауданы 268 шаршы метр бұрынғы клуб ғимараты
Денисов ауданы, Синегорка селосы, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 492 хаты
Кұрделі жөндеуді талап етеді
85.
"УАЗ-3962" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 793 АТ, 1994 жылы шығарылған
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы,4-шағын ауданы, 5-үй, Жітіқара ауданы әкімдігінің "Қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 02-12/504 хаты
Техникалық бұзылған

Здание производственно-технического обслуживания общей площадью 1447,6 квадратного метра
Денисовский район, село Денисовка, территория бывшего акционерного общества "Сельхозтехника", государственное коммунальное предприятие "Дидар"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 20 апреля 2009 года № 492
Состояние удовлетворительное, требуется ремонт
84.
Здание бывшего клуба общей площадью 268 квадратных метров
Денисовский район, село Синегорка, государственное учреждение "Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 20 апреля 2009 года № 492
Требуется капитальный ремонт
85.
Автомашина "УАЗ-3962", государственный номер Р 793 АТ, год выпуска 1994
Житикаринский район, город Житикара, 4 микрорайон, дом 5, государственное коммунальное предприятие "Центр крови" акимата Житикаринского района
Письмо акима Житикаринского района Костанайской области от 22 мая 2009 года № 02-12/504
Технически неисправна