"Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 қарашадағы № 427 қаулысы. Қостанай облысы Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 желтоқсанда № 3699 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3667 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 25 ақпандағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
қосымшадағы 7-тармақ алынып тасталсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулының қосымшасы толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облысы әкімі                               С. Кулагин
Әкімдіктің
2009 жылғы 25 қарашадағы
№ 427 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Р/с №
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы
және
баланс
ұстаушысы
Негізі
Объектінің ахуалы
1
2
3
4
5
86.
Жангелдин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мүлігі (52 бірлік): LG-Flatron CT-21Q66VE теледидар, SonyWecn теледидар, "Ямал" Zanussi спутник қабылдағышы, Бирюса-104 cl КШ-235/47 мұздатқыш (2 бірлік), орындықтар (6 бірлік), орындықтар (9 бірлік), ас үй үстелі (2 бірлік), ас үй шкафы (3 бірлік), теледидар тумбасы, айна (2 бірлік), перделердін жинағы, перделер, шамдалдар (4 бірлік), шамдал, үстел, жинақтағы тумба (2 бірлік), "Deluxe" 5004-107 электр плитасы, Nord-501-4 газ плитасы, жинақтағы керует (8 бірлік), LG BT-29C; С25 V теледидар, Samsung cool n cool мұздатқыш, ұйықтайтын гарнитур (2 бірлік)
Жангелдин ауданы, Торғай селосы, Алтынсарин көшесі, 4, "Жангелдин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 10 маусымдағы
№ 1-04/251 хаты

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 21 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году"
Постановление акимата Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 декабря 2009 года № 3699. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году" от 16 января 2009 года № 21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3667, опубликовано 25 февраля 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменение и дополнение:
в приложении пункт 7 исключить;
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
от 25 ноября 2009 года
№ 427
Перечень
объектов коммунальной собственности по Костанайской области,
подлежащих приватизации в 2009 году
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержа-
тель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
86.
Имущество государствен
ного учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобиль-
ного дорог Жангельдинского района" (52 единицы): телевизор LG-Flatron CT-21Q66VE, телевизор SonyWecn, спутниковый приемник "Ямал" Zanussi, холодильник Бирюса-104 cl КШ-235/47 (2 единицы), стулья (6 единиц), стулья (9 единиц), кухонный стол (2 единицы), кухонный шкаф (3 единицы), тумба под телевизор, зеркало (2 единицы), комплект штор, шторы, люстра (4 единицы), люстра, стол, тумба в комплекте (2 единицы), электрическая плита "Deluxe" 5004-107, газовая плита Nord-501-4, кровать в комплекте (8 единиц), телевизор LG BT-29C; С25 V, холодильник Samsung cool n cool, спальный гарнитур (2 единицы)
Джангельдин-
ский район, село Торгай, улица Алтынсарина, 4, государствен-
ное
учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жангельдин-
ского района"
Письмо акима Джангельдин-
ского района Костанайской области от 10 июня 2009 года № 1-04/251
Состояние удовлетво-

Жағдайы қанағаттанарлық, "Ямал" Zanussi спутник қабылдағышы және LG BT-29C; С25 V теледидар бұзылған
87.
Жалпы ауданы 144,2 шаршы метр бұрынғы монша ғимараты
Жангелдин ауданы, Торғай селосы, Қайдосов көшесі, 6, "Шоқан Уәлиханов атындағы Торғай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 1-04/502 хаты
Күрделі жөндеу
қажет
88.
"Т-4А" шынжыр табан трактор,
мемлекеттік нөмірі Р 734 АТД,
1990 жылы шығарылған
Жангелдин ауданы, Милысай селосы, "Жангелдин ауданы Сырбай Мәуленов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі №
1-04/502 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
89.
"Камаз-5320" автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р 833 BL,
1993 жылы шығарылған
Жангелдин ауданы, Торғай селосы, Хамзин көшесі, 13, "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы
15 қыркүйектегі № 1-04/501 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
90.
"Енисей-1200" егін жинайтын комбайны, мемлекеттік нөмірі 052 PABD, 1992 жылы шығарылған
Жангелдин ауданы, Бидайық селосы, "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы  15 қыркүйектегі № 1-04/501 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықcыз
91.
Жалпы ауданы 345,9 шаршы метр бұрынғы дәмхана ғимараты
Жангелдин ауданы, Қызбел селосы, "Жангелдин ауданының Қызбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2009 жылғы 15  қыркүйектегі № 1-04/501 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықcыз
92.
Ауданы 1654,6 шаршы метр бұрынғы орта мектеп ғимаратының бөлігі
Сарыкөл ауданы, Севастополь селосы,
"Сарыкөл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Сарыкөл
ауданы әкімінің 2009 жылғы
13 қазандағы № 03-11/940 хаты
Жағдайы авариялық
93.
Жалпы ауданы 836,4 шаршы метр бұрынғы баспахана ғимараты
Арқалық қаласы, Қозыбаев көшесі, 25, "Арқалық қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2009 жылғы
27 қазандағы № 1-28/1495 хаты
Қирауға ұшырауда
94.
"Audi C-4" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 421 СН, 1992 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 195, "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 8 қазандағы № 02-1945 хаты
Жағдайы қанағатта-
нарлықсыз
95.

рительное, спутниковый приемник "Ямал" Zanussi и телевизор LG BT-29C; С25 V неисправны
87.
Здание бывшей бани общей площадью 144,2 квадратного метра
Джангельдинский район, село Торгай, улица Кайдосова, 6, государственное учреждение "Торгайская средняя школа имени Шокана Уалиханова"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/502
Требуется капитальный ремонт
88.
Гусеничный трактор "Т-4А", государственный номер Р 734 АТД, год выпуска 1990
Джангельдинский район, село Милисай, государственное учреждение "Средняя школа имени Сырбая Мауленова Жангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/502
Состояние неудовлет-
ворительное
89.
Автомашина "Камаз-5320",
государствен-ный номер Р 833 ВL, год выпуска 1993
Джангельдинский район, село Торгай, улица Хамзина, 13, государственное коммунальное предприятие "Болашак"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/501
Состояние неудовлет-
ворительное
90.
Зерноуборочный комбайн
"Енисей-
1200", государственный номер 052 РАВD, год выпуска 1992
Джангельдинский район, село Бидайык, государст-
венное коммунальное предприятие "Болашак"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/501
Состояние неудовлетворительное
91.
Здание бывшего кафе общей площадью 345,9 квадратного метра
Джангельдинский район, село Кызбель, госу-
дарственное учреждение "Аппарат акима Кызбельского аульного
округа
Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 15 сентября 2009 года № 1-04/501
Состояние неудовлетворительное
92.
Часть здания бывшей средней школы площадью 1654,6 квадратного метра
Сарыкольский район, село Севастополь, государственное учреждение "Отдел образования Сарыкольского района"
Письмо акима Сарыкольского района Костанайской области от 13 октября 2009 года № 03-11/940
Состояние аварийное
93.
Здание бывшей типографии общей площадью 836,4 квадратного метра
Город Аркалык, улица Козыбаева, 25, государственное учреждение "Отдел финансов города Аркалыка"
Письмо акима города Аркалык Костанайской области от 27 октября 2009 года № 1-28/1495
Подвергается разрушению
94.
Автомашина "Audi C-4", государственный номер Р 421 СН, год выпуска 1992
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 195, государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области" от 8 октября 2009 года № 02-1945
Состояние неудовлетворительное
95.

"УАЗ-3962" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 720 BR, 1995 жылы шығарылған
Лисаков қаласы, 4-шағын ауданы, 24, "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Лисаков интернат үйі" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 16 қазандағы № 06-2743 хаты
Техниқалық бұзылған

Автомашина "УАЗ-3962", государственный номер Р 720 ВR, год выпуска 1995
Город Лисаковск, 4 микрорайон, 24, государственное учреждение "Лисаковский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" от 16 октября 2009 года № 06-2743
Технически неисправна