"Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу үшін тәртібі мен орындарын қосымша реттеу туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 21 қазандағы № 189 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 1 қазандағы № 237 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 қарашада № 9-1-133 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 01.04.2016 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу үшін тәртібі мен орындарын қосымша реттеу туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 21 қазандағы № 189 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 9-1-28, 2005 жылғы 8 қарашадағы "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
атауындағы "үшін тәртібі мен орындарын" деген сөздер "тәртібін" деген сөзбен ауыстырылсын;
кіріспеде "басқару" деген сөзден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Мемлекеттің жоғары лауазымды тұлғаларының, облыс және қала басшылығының қатысуымен байланысты жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны Қостанай облысы әкімдігінің ғимаратына іргелес (Әл-Фараби даңғылы, 66) аумағы болып анықталсын.";
3-тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 12 сайлау
округі бойынша депутаты С. Сотников
Қалалық мәслихат хатшысы С. Төкенов

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 октября 2005 года № 189 "О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 1 октября 2009 года № 237. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 2 ноября 2009 года № 9-1-133. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 12
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 01.04.2016 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 21 октября 2005 года № 189 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-28, опубликованное в газете "Костанай" от 8 ноября 2005 года) следующие изменения и дополнение:
в заголовке слова "порядка и мест для" заменить словом "порядка";
в преамбуле после слова "управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Определить местом проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, связанных с участием высших должностных лиц государства, руководства области и города территорию, прилегающую к зданию акимата Костанайской области (проспект Аль-Фараби, 66).";
пункт 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 12 С. Сотников
Секретарь городского маслихата С. Тукенов