2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 9 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қаңтарда № 9-2-119 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармақшасының, 20-бабы 5-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармақтың 13-тармақшасының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 6, 7, 8-тармақтарының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың жалақы төлеу мөлшері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009.10.21 № 1307 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру көзі Рудный қаласының қалалық бюджеті болып белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде көрсетілген ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және көлік бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері қосымшаға сәйкес тізбеде белгіленген ұйымдар көрсететін жұмыстар мен қызметтерге төлеу кезінде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін ескерсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А. А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының
әкімі                                      Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының Ішкі
істер департаменті Рудный қаласының
ішкі істер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________  В. Башков
2009.03.26
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитет
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________  Е. Зикеев
2009.03.26
Рудный қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 20 қаңтардағы
№ 9 қаулысына қосымша
Рудный қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 27 наурыздағы
№ 369 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі, толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың
жалақы төлеу мөлшері

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 20 января 2009 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 23 января 2009 года № 9-2-119
На основании подпункта 5 статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпункта 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктов 6, 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы общественных работ, размеры оплаты труда безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.10.2009 № 1307 (порядок введения в действие см. п. 3)
2. Определить источником финансирования общественных работ городской бюджет города Рудного.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
4. Администраторам бюджетных программ жилищно-коммунального хозяйства и транспорта учитывать виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых предприятиями, определенными в перечне согласно приложению.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Н. Денинг
Утверждено постановлением
акимата города Рудного
от 20 января 2009 года № 9
Приложение к постановлению
акимата города Рудного
от 27 марта 2009 года № 369
Перечень
организаций, виды, объемы общественных работ,
размеры оплаты труда безработных, работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009.03.27 № 369 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009.10.21 № 1307 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
Кәсіпорындар-
дың атауы
Жұмыстар-
дың түрлері
Жұмыстардың
көлемдері
Жалақы
төлеу
1
Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
148 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
2
"Қашар поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
250 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
3
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша салық департаментінің Рудный қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде және халықпен жұмыс істеуде күнделікті көмек көрсету
1250 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
4
"Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде, әскери қызметін атқару үшін азаматтарды шақыру бойынша шақыру қағаздарды ресімдеуде және жеткізуде күнделікті көмек көрсету
750 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
5
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық қала құрылысы және сәулет бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Рудный қаласының өнеркәсіп аймағында орналасқан объектілерді түгендеу жүргізуде күнделікті көмек көрсету
444 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
6
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
296 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
7
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Рудный қаласының өнеркәсіп аймағында орналасқан жер учаскелерін түгендеуде күнделікті көмек көрсету
444 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
8
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша
техникалық жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
148 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
9
"Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қостанай облысының
Ішкі істер департаменті Рудный қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде және халықпен жұмыс істеуде күнделікті көмек көрсету
Қоғамдық тәртіпті сақтауда күнделікті көмек көрсету
1750 адамкүн
2960 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
Түнгі уақытта жұмыс істеу үшін қосымша жалақы төлеумен ең аз жалақының 1,5 мөлшері
10
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қостанай облысы Әділет департаментінің Рудный қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде және халықпен жұмыс істеуде күнделікті көмек көрсету
1563 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
11
"Рудный қалалық мемлекеттік мұрағаты" "Қостанай облысының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесінің филиалы
Құжаттаманы өңдеу және сақтау бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
534 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
12
Рудный қаласы әкімдігінің "Зеленстрой" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Рудный қаласының аумағын көгалдандыру бойынша жұмыстарда күнделікті көмек көрсету
2520 адамкүн
Ең аз жалақының 2 мөлшері
13
Рудный қаласы әкімдігінің "РАХАТ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Рудный қаласы көшелерінің жүргінші жолын бойлайтын жиектерін үнемі қолмен тазарту Рудный қаласының аумағын жинау және абаттандыру бойынша жұмыстарда күнделікті көмек көрсету
8780 адамкүн
7960 адамкүн
Ең аз жалақының 2 мөлшері
Ең аз жалақының 2 мөлшері
14
Рудный қаласы әкімдігінің "Қалалық мәдениет және демалыс саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Парк аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
1480 адамкүн
Ең аз жалақының 2 мөлшері
15
Рудный қаласы әкімдігінің "Оқушылар және жастар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мәдени–көпшілік іс-шараларды ұйымдастыруда күнделікті көмек көрсету
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
148 адамкүн
148 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
Ең аз жалақының 2 мөлшері
16
Рудный қаласы әкімдігінің "Балалар тәрбиелеу-сауықтыру кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мәдени–көпшілік іс-шараларды ұйымдастыруда көмек көрсету
2664 адамкүн
Ең аз жалақының 1,5 мөлшері
17
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда,
абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
1070 адамкүн
Ең аз жалақының 2 мөлшері
18
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
128 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
19
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ғимаратты ағымдағы ұстауда күнделікті көмек көрсету
576 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
20
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ғимаратты ағымдағы ұстауда күнделікті көмек көрсету
172 адамкүн
Ең аз жалақының 2 мөлшері
21
Рудный қала әкімінің Қашар поселкесі "Атлет" спорттық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
214 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
22
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 1 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
214 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
23
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
172 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
24
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 3 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
107 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
25
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 4 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
214 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
26
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 6
Кәсіпорын аумағын
214 адамкүн
Ең аз жалақының
балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
көгалдандыруда, абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
2 мөлшері
27
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 10 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кәсіпорын аумағын көгалдандыруда,
абаттандыруда және жинауда күнделікті көмек көрсету
214 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері
28
"Качарец" пәтер иелері тұтынушы кооперативі
Қашар поселкесінің аумағын күнделікті жинауда және абаттандыруда көмек көрсету
3750 адамкүн
Ең аз жалақының
2 мөлшері

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 27.03.2009 № 369 (порядок введения в действие см. п.3), заголовок с изменением, внесенным постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.10.2009 № 1307 (порядок введения в действие см. п.3)
Наименование организации
Виды работ
Объемы
работ
Оплата труда
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов
148 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка "Качар"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов
250 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
3
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Рудному Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов и работе с населением
1250  человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
4
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов, оформлении и доставке повесток по призыву граждан для прохождения воинской службы
750 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
5
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел архитектуры и градостроительства" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении инвентаризации объектов, расположенных в промышленной зоне города Рудного
444 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
6
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов
296 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
7
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел земельных отношений" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении инвентаризации земельных участков в промышленной зоне города Рудного
444 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
8
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов
148 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
9
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов и работе с населением Ежедневная помощь в охране общественного порядка
1750 человеко дней
2960 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы 1,5 минимальных размера заработной платы с дополнительной оплатой труда за работу в ночное время
10
Государственное учреждение "Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке различных документов и работе с населением
1563 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
11
Филиал государственного учреждения "Государственный архив Костанайской области" "Рудненский городской государственный архив"
Ежедневная помощь в проведении технических работ по обработке и хранению документации
534 человеко дней
1,5 минимальных
размера заработной платы
12
Государственное коммунальное предприятие "Зеленстрой" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в работах по озеленению территории города Рудного
2520 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
13
Государственное коммунальное предприятие "РАХАТ" акимата города Рудный
Регулярная ручная очистка бордюр вдоль проезжей части улиц города Рудного
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве территории города Рудного
8780 человеко дней
7960 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы 2 минимальных размера заработной платы
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской парк культуры и отдыха" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке территории парка
1480 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец школьников и молодежи" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении культурно- массовых мероприятий Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
148 человеко дней
148 человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
2 минимальных размера заработной платы
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский воспитательно-оздоровительный комплекс" акимата города Рудного
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
2664
человеко дней
1,5 минимальных размера заработной платы
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Рудненская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
1070 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
18
Государственное коммунальное казенное предприятие "Рудненская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
128 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
19
Государственное коммунальное казенное предприятие "Рудненская городская поликлиника" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
Ежедневная помощь в текущем содержании здания
576 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
20
Государственное коммунальное казенное предприятие "Рудненский городской центр крови" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
Ежедневная помощь в текущем содержании здания
172 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
21
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб "Атлет" поселка Качар акима города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
214
человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
22
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
214 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
23
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
172 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
24
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 3" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
107 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
25
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 4" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
214 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
26
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад № 6" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
214 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
27
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 10" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в озеленении, благоустройстве и уборке прилегающей территории
214 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы
28
Потребительский кооператив собственников квартир "Качарец"
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве поселка Качар
3750 человеко дней
2 минимальных размера заработной платы