Мүгедектер үшін 2009 жылға арналған жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 25 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 ақпанда № 9-2-122 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес және статистикалық мәліметтердің негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде 970 жұмыс орнымен мүгедектер үшін 2009 жылға арналған квота белгіленсін.
2. "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) мүгедектерді квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шаралар қолдансын;
2) мүгедектерді квота есебінде жұмысқа орналастыру мониторингін жүргізсін.
3. Жұмыс берушілер мүгедектер үшін жұмыс орындарының белгіленген квотасын орындауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Н. Денинг
КЕЛІСІЛГІ

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2009 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 26 января 2009 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 6 февраля 2009 года № 9-2-122
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и на основании статистических данных, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2009 год квоту для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по городу Рудному в количестве 970 рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ":
1) принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов в соответствии с квотой;
2) проводить мониторинг трудоустройства инвалидов в счет квоты.
3. Работодателям обеспечить выполнение установленной квоты рабочих мест для инвалидов.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ишмухамбетова А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Н. Денинг