Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 198 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде № 9-2-131 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 185 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 3676, шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 522 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 9-2-118, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде 2 нөмірімен жарияланған, мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 162 "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 9-2-120, 2009 жылғы 12 ақпанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде 6 нөмірімен жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 046 201 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 639 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 996 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 247 637 мың теңге;
2) шығындар – 8 080 131,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (теріс) – 33 930,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 198. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 29 апреля 2009 года № 9-2-131
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 20 апреля 2009 года № 185 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3676, постановление акимата города Рудного от 22 апреля 2009 года № 522 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-118, опубликованного 16 января 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий" под номером 2, внесены изменения и дополнения решением маслихата от 16 января 2009 года № 162 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-120, опубликованного 12 февраля 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий" под номером 6) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 8 046 201 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 639 746 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 822 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 149 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 247 637 тысяч тенге;
2) затраты – 8 080 131,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (отрицательное) – 33 930,3 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 930,3 мың теңге, оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 930,3 мың теңге";
көрсетілген шешімімен бекітілген 1 және 2-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын (1, 2-қосымшалар).
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың сегізінші
кезекті сессиясының төрағасы               А. Маханько
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________ М. Досболов
22.04.2009
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________ С. Искуженов
22.04.2009
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Е. Зикеев
22.04.2009
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 930,3 тысячи тенге, в том числе: используемые остатки бюджетных средств – 33 930,3 тысячи тенге";
в пункте 4 указанного решения после слов "Утвердить резерв акимата города Рудного на 2009 год в сумме" цифры "58 314" заменить цифрами "13 977,6";
приложения 1 и 2, утвержденные вышеуказанным решением, изложить в новой редакции (приложения 1, 2).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель восьмой очередной
сессии городского маслихата                А. Маханько
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
__________ М. Дуспулов
22.04.2009
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
__________ С. Искуженов
22.04.2009
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________ Е. Зикеев
22.04.2009
Приложение 1
к решению маслихата

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлім
031
Кадрларды өңірлік жұмыспен қамту және қайта дайындау стратегиясын жүзеге асыру аясында инженерлі-коммуналдық инфрақұрылымды және тұрғын бөлімшелерін көркейтуді дамыту
12
Көлiк және коммуникация
01
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры