"Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі № 234 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 тамызда № 9-4-148 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-баптың 4-тармағына, 106, 109-баптарына сәйкес, "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 27 шілдедегі № 206 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-129 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған), бұрын өзгерістер енгізілген "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 145 шешімдеріне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-132 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 ақпандағы № 6 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған), "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 200 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-141 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 мамырдағы № 19 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
келесі редакцияда 1-тармағы жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджетін орындауға 1-қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
кірістер – 1532103,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1335953,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5760,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 15010,0 мың теңге;
трансфертті түсімдер – 175380,0 мың теңге;
шығындар – 1576786,7 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар жасау бойынша сальдо – 24067,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активті сатып алу – 24067,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы – 68750,7 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 68750,7 мың теңге";
келесі редакцияда 3-тармағы жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 31 июля 2009 года № 234. Зарегистрировано управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 3 августа 2009 года № 9-4-148
Примечание РЦПИ.
Сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решения Костанайского областного маслихата от 27 июля 2009 года № 206 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-129, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 8 января 2009 года № 2), в которое ранее внесены изменения решениями городского маслихата от 19 января 2009 года № 145 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-132, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 5 февраля 2009 года № 6), от 27 апреля 2009 года № 200 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-141, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 7 мая 2009 года № 19), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 1532103,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1335953,0 тысячи тенге,
неналоговым поступлениям – 5760,0 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 15010,0 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 175380,0 тысяч тенге;
затраты – 1576786,7 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 24067,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 24067,0 тысяч тенге;
дефицит бюджета – 68750,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета – 68750,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылға арналған резервін 998,0 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
шұғыл шығыстарға - 998,0 мың теңге.";
5-тармақта:
төртінші абзацтағы "1190,0" деген сандар "1169,0" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "27700,0" деген сандар "25150,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6-1-тармақта:
алтыншы абзацтағы "31907,0" деген сандар "28913,0" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "13495,0" деген сандар "10501,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

"3. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2009 год в сумме 998,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты – 998,0 тысяч тенге.";
в пункте 5:
в абзаце четвертом цифры "1190,0" заменить цифрами "1169,0";
в абзаце пятом цифры "27700,0" заменить цифрами "25150,0";
в пункте 6-1:
в абзаце шестом цифры "31907,0" заменить цифрами "28913,0";
в абзаце седьмом цифры "13495,0" заменить цифрами "10501,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;