"Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 265 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-4-153 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 106, 109 – баптарына сәйкес, "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 232 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-129 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1539008,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1283368,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер бойынша – 9482,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17680,0 мың теңге,
трансферттер түсімдері бойынша – 228478,0 мың теңге;
шығындар – 1593501,7 мың теңге;
қаржылық активтермен операциялық бойынша сальдо – 14257,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 14257,0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы – -68750,7 мың теңге;
бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 68750,7 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылға арналған резерві 124,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
күтілмеген шығындарға – 124,0 мың теңге.";
5-тармақта:
алтыншы абзацтағы "1256,0" деген сандар "947,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6-1-тармақта:
үшінші абзацтағы "4097,0" деген сандар "3999,0" деген сандармен ауыстырылсын,
төртінші абзацтағы "19072,0" деген сандар "18291,0" деген сандармен ауыстырылсын,
бесінші абзац алынып тасталсын;
6-2-тармақта:
екінші абзацтағы "12973,0" деген сандар "9410,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 265. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-4-153
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решения Костанайского областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 232 "О внесении изменений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 142 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-129, опубликовано 8 января 2009 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 1539008,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1283368,0 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям – 9482,0 тысячи тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 17680,0 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 228478,0 тысяч тенге;
затраты – 1593501,7 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 14257,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14257,0 тысяч тенге;
дефицит бюджета – -68750,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета – 68750,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2009 год в сумме 124,0 тысячи тенге, в том числе:
на неотложные затраты – 124,0 тысячи тенге.";
в пункте 5:
в абзаце шестом цифры "1256,0" заменить цифрами "947,0";
в пункте 6-1:
в абзаце третьем цифры "4097,0" заменить цифрами "3999,0",
в абзаце четвертом цифры "19072,0" заменить цифрами "18291,0",
абзац пятый исключить;
в пункте 6-2:
в абзаце втором цифры "12973,0" заменить цифрами "9410,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;