Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда № 9-4-154 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 73, 75-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1973590,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1511774,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер бойынша – 5298,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10100,0 мың теңге,
трансферттер түсімдері бойынша – 446418,5 мың теңге;
шығындар – 2046169,9 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 24408,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 25000,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы – -96987,4 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 96987,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.01.15 № 286; өзгерту енгізілді - 2010.04.22 № 311; 2010.07.14 № 341 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 371 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың мөлшері 0 болып құрылады.
3. Қаланың бюджетінен 2010 жылға арналған облыстық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 90754,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылға арналған резерві 16000,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
күтілмеген шығындарға – 16000,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.01.15 № 286 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2010 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін:
"Қостанай облысының 2008-2010 жылдарға арналған облыстық бюджет және аудандары мен қалаларының бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттерінің көлемі туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 31 шешімімен белгіленген жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде қарастырылған әлеуметтік салық және жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгерісін ескере отырып, бюджеттік саладағы еңбекке ақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жалпы сомасы 34320,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.04.22 № 311 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23 декабря 2009 года № 271. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 25 декабря 2009 года № 9-4-154
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
доходы – 1973590,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1511774,0 тысячи тенге,
неналоговым поступлениям – 5298,0 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 10100,0 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 446418,5 тысячи тенге;
затраты – 2046169,9 тысячи тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 24408,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 25000,0 тысяч тенге;
дефицит бюджета – -96987,4 тысячи тенге;
финансирование дефицита бюджета - 96987,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 15.01.2010 № 286; с изменениями, внесенными  решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.04.2010 № 311; от 14.07.2010 № 341 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 371 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города Лисаковска, составляет 0.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета города в областной бюджет на 2010 год установлен в сумме 90754,0 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2010 год в сумме 16000,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты – 16000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 15.01.2010 № 286 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть в бюджете города Лисаковска на 2010 год целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с:
изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением Костанайского областного маслихата от 12 декабря 2007 года № 31 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Костанайской области на 2008-2010 годы" в общей сумме 34320,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенным решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.04.2010 № 311 (вводится в действие с 01.01.2010).

6. 2010 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің және дамуға трансферттердің көзделгені ескерілсін:
орта мектептердің химия және автомобиль іс кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 4000,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 3 орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге 24591,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі ұйымдарды ағымдағы жөндеуге 22300,0 мың теңге сомасында;
тұрғындардың әлеуметтік қорғалатын жіктері қатарынан жастарға әлеуметтік көмек көрсетуге 582,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық газбен жабдықтау және жылумен жабдықтау кәсіпорындарына табиғи газ бағасындағы айырмашылықты жабуға 41375,5 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының 13, 13а шағын ауданында ішкі орамдағы жолдарын салуға 48843,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 14500,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген, әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 2527,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтаудың жүйесін дамытуға 7098,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.04.22 № 311; 2010.07.14 № 341 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 371 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-1. 2010 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және дамытуға трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілік арттыру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге 2619,0 мың теңге сомасында;
ең төменгi күнкөрiс мөлшерiнiң өсуiне байланысты мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек пен 18 жасқа дейiнгi балаларға ай сайынғы мемлекеттiк жәрдемақы төлеуге 3182,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии и автомобильного дела средних школ в сумме 4000,0 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Средняя школа № 3" отдела образования акимата города Лисаковска в сумме 24591,0 тысяча тенге;
на текущий ремонт дошкольных организаций в сумме 22300,0 тысяч тенге;
на социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения в сумме 582,0 тысячи тенге;
на покрытие разницы в цене природного газа государственным коммунальным газоснабжающим и теплоснабжающим предприятиям в сумме 41375,5 тысячи тенге;
на строительство внутриквартальных дорог в 13, 13а микрорайоне города Лисаковска в сумме 48843,0 тысячи тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 14500,0 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 2527,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 7098,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.04.2010 № 311; от 14.07.2010 № 341 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 371 (вводится в действие с 01.01.2010).
6-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" в сумме 2619,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 3182,0 тысячи тенге, в том числе:

мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек төлеуге – 1115,0 мың теңге,
күнкөрісі төмен отбасыларынан 18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге – 2067,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген, әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 17368,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 70,0 мың теңге сомасында;
әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламасын және жастар тәжірибесін кеңейтуге 28800,0 мың теңге сомасында;
ветеринария саласындағы жергiлiктi атқарушы органдардың бөлiмшелерiн ұстауға 3627,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 628,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға 100,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға 4097,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға 4095,0 мың теңге сомасында;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге 23155,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Лисаков қаласы білім бөлімінің "Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауыз сумен қамтамасыз ету және есептеу құралдарын орната отырып, жылумен жабдықтау жүйелерін және желілерін күрделі жөндеуге – 17655,0 мың теңге,
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Октябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауыз сумен жабдықтаудың ішкі желілерін және канализациясын күрделі жөндеуге – 5500,0 мың теңге;

на выплату государственной адресной социальной помощи – 1115,0 тысяч тенге,
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей - 2067,0 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 17368,0 тысяч тенге;
на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 70,0 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 28800,0 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии в сумме 3627,0 тысяча тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 628,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 100,0 тысячи тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005 - 2010 годы в сумме 4095,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4097,0 тысяч тенге;
на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 23155,0 тысяч тенге, в том числе:
на капитальный ремонт систем и сетей водообеспечения и теплоснабжения с установкой приборов учета здания государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" отдела образования города Лисаковска – 17655,0 тысяч тенге,
на капитальный ремонт внутренних сетей водоснабжения и канализации здания государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" отдела образования акимата города Лисаковска – 5500,0 тысяч тенге;

мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн салуға және (немесе) сатып алуға 144230,0 мың теңге сомасында;
инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 52728,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.01.15 № 286 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - 2010.04.22 № 311; 2010.07.14 № 341 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 371 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-2. Алынып тасталды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 371 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Лисаков қаласының 2010 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2010 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Бюджетті орындау үшін бақылау жасау экономика, экономикалық даму, бюджет және бағдарламалар мәселелері жөніндегі Лисаков қалалық мәслихаты тұрақты комиссияның төрағасына, Лисаков қалалық мәслихаты тексеру комиссиясының төрағасына жүктелсін.
10. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың ХІІІ сессияның
төрағасы                                   Н. Желтяков
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________З. Фадеева
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 271 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 371 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
КІРІСТЕР

на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 144230,0 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 52728,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 15.01.2010 № 286 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями, внесенными решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.04.2010 № 311; от 14.07.2010 № 341 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 371 (вводится в действие с 01.01.2010).
6-2. Исключен решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.10.2010 № 371 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2010 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2010 год согласно приложению 5.
9. Контроль за исполнением бюджета возложить на председателя постоянной комиссии Лисаковского городского маслихата по вопросам экономики, экономического развития, бюджета и программ, председателя ревизионной комиссии Лисаковского городского маслихата.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
ХIII сессии маслихата                      Н. Желтяков
Секретарь
городского маслихата                       Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
З. Фадеева
23.12.2009
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 271
Бюджет города Лисаковска на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.10.2010 № 371 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
ДОХОДЫ

1006,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік
көмек көрсету
6300,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
3406,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге, және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
3845,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
70,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген
адамдарға, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде майдандағы
армия құрамына кірмеген, әскери
бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызмет өткерген,
"1941-1945 жылдары Ұлы Отан
соғысында Германияны жеңгенi үшiн"
медалімен немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған
әскери қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға) шыққандарға,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызмет өткерген) адамдарға
біржолғы материалдық көмек төлеу

1006,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
6300,0
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
3406,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
3845,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а
также оплаты им и сопровождающим
их лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
70,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам, приравненным
к ним, военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг.
или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)
қаржы бөлімі
10000,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
10000,0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0,0
VІ. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 271 шешіміне 4-қосымша
Лисаков қаласының 2010 жылға арналған
бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге
жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының
тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек
көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді
ұйымдастыру
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 271 шешіміне 5-қосымша
2010 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 371 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы,
мың
теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
"Октябрь поселкесі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызметтер
12347,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар
12347,0

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
10000,0
014
Формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
10000,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита)
бюджета
0,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 271
Перечень местных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
бюджета города Лисаковска на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных
людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей
врачебную помощь
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 271
Перечень
бюджетных программ аппаратов акима поселка,
аула (села), аульного (сельского) округа на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22.10.2010 № 371 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка Октябрьский"
01
Государственные услуги общего
характера
12347,0
1
Представительные,
исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции
государственного управления
12347,0