Әулиекөл ауданында 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 10 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда № 9-7-91 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 284 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009.10.27 № 284 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 - бабының 1-тармағының 13), 14) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл ауданында 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беретін кәсіпорындардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін (қосымша).
3. Уәкілетті орган жұмыспен қамту мәселелері бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беретін кәсіпорын басшыларымен нақты жұмыс түрлері мен көлемін орындауға шарт жасасын.
4. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгері қоғамдық жұмыстардың барлық түрлері мен көлемін кәсіпорындардың жұмыс пен қызмет көрсетуіне төлемақы төлеу кезінде есепке алсын.
5. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың мынадай тәртібі мен шарттары анықталсын:
1) қоғамдық жұмысқа қатысушыларға жұмыс берушілердің төлемақысы шығыны Қазақстан Республикасының "2009 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңымен белгіленген ең төменгі еңбекақы мөлшерінде, әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына Қазақстан Республикасының қолданып жүрген заңымен белгіленген мөлшерінде әлеуметтік төлеуді аудару, қоғамдық жұмысқа қатысушыларға тиесілі, келісімшартта белгіленген мөлшерінде еңбекақыны есептеу мен төлеуге екінші деңгейдегі банк қызметіне комиссиялық сыйақы аудандық бюджет қаражаты есебінен өтеледі;
2) жұмыс берушілер жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесін, жұмыс уақытының есебі табелін, жалақы тағайындау есеп ведомосын тапсырған жағдайда бюджет қаражаты жұмыс берушілердің ай сайын есепшотына аударылады.

Об организации оплачиваемых общественных работ в Аулиекольском районе в 2009 году
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 21 января 2009 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 28 января 2009 года № 9-7-91. Утратило силу - Постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27 октября 2010 года № 284
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27.10.2010 № 284.
В соответствии со статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан
"О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", подпунктами 13), 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать оплачиваемые общественные работы в Аулиекольском районе в 2009 году.
2. Утвердить перечень предприятий, предоставляющих рабочие места для организации оплачиваемых общественных работ, виды и объемы работ (приложение).
3. Уполномоченному органу по вопросам занятости заключить договоры на выполнение конкретных видов и объемов работ с руководителями предприятий, предоставляющих рабочие места для организации оплачиваемых общественных работ.
4. Администратору бюджетных программ учитывать все виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых предприятиями.
5. Определить следующий порядок и условия финансирования общественных работ:
1) расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в размере полторы минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009 год", на уплату социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, на уплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, а также социальный налог, в размерах, установленных договором, возмещаются из средств районного бюджета;
2) бюджетные средства ежемесячно перечисляются на расчетные счета работодателей при предоставлении копии приказа о приеме на работу, табеля учета рабочего времени, ведомости – расчета начисления заработной платы.

6. Әулиекөл ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 15 ақпандағы №35 "Әулиекөл ауданында 2008 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы" (тіркеу № 9-7-69, "Әулиекөл" газетінің 2008 жылы 20 наурыздағы № 12 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
7. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нұғманова Роза Сыздыққызына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі                   Б. Ғаязов
Әкімдіктің мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл ауданы әкiмдігінің
2009.01.21 № 10 қаулысына
қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін
жұмыс орындарын беретін кәсіпорындардың тізбесі,
жұмыстардың түрлері мен көлемі
Кәсіпорынның атауы
Округтің, селоның, поселкенің атауы
1
Қостанай облысы әкімдігінің Қостанай облысы денсаулық сақтау Департаментінің "Әулиекөл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Әулиекөл
селосы
2
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Әулиекөл
селосы
3
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аманқарағай
селосы
4
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл – сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Диевка
селосы
5
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Октябрь
селосы
6
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қосағал
селосы
7
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемле-кеттік ком-муналдық кәсіпорны
Құсмұрын поселкесі
8
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Москалевка селосы
9
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Новонежин
селосы
10
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Новоселовка
селолық
округы
11
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Юльевка
селосы
12
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл – сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тимофеевка
селосы
13
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл–сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қ.Тұрғымбаев атындағы
село
14
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл-сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Чернигов-ка
селосы
15
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл-сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Первомайское селосы
16
Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл-сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Көктал селосы
Таблицанан жалғасы
Жұмыс түрлері (көлемі–метрлер, өн бойы метрлер, шаршы метр
лер, текше метрлер, километр
лер, шаршы километрлер, тонналар,даналар)
Жұмыс көлемі (адам-күндері)
Есептеулі
адам
күндер
Ауруханалық кешеннің аумағын көркейту:
ауруханалық кешеннің аумағын үнемі тазарту – 43848 шаршы метр;

6. Постановление акимата Аулиекольского района от 15 февраля 2008 года № 35 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Аулиекольском районе в 2008 году" (регистрационный № 9-7-69, опубликованное в газете "Әулиекөл" от 20 марта 2008 года № 12) считать утратившим силу.
7. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Розу Сыздыковну.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Б. Гаязов
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО:
Приложение
к постановлению акимата
от 21.01.2009 № 10
Перечень предприятий,
предоставляющих рабочие места для организации
оплачиваемых общественных работ,
виды и объемы работ
Наименование предприятия
Наименование округа,
села, поселка
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аулиекольская центральная районная больница" Департамента здраво
охранения Костанайской области акимата Костанайской области
село Аулиеколь
2
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь – сервис" акимата Аулиекольского района
село Аулиеколь
3
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Аманкарагай
4
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Диевка
5
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село
Октябрьское
6
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Косагал
7
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
поселок Кушмурун
8
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Москалевка
9
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Новонежинка
10
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
Новоселовский сельский округ
11
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Юльевка
12
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Тимофеевка
13
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село имени К. Тургум
баева
14
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Черниговка
15
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Первомайское
16
Государственное коммунальное предприятие "Аулиеколь–сервис" акимата Аулиекольского района
село Коктал
Продолжение таблицы
Виды работ (объемы – метры, погонные метры, квадратные метры, кубические метры, километры, квадратные километры, тонны, штуки)
Объемы работ (человеко-дни)
Расчетно
чело-век
дней
Благоустройство территории больничного комплекса:
регулярная уборка территории больничного комплекса – 43848 квадратных метров;

ағаштарды және көшеттерді қию – 1000 дана, ағаштарды ақтау – 200 дана;
қоршауды сырлау – 400 шаршы метр.
Емхананы жөндеуге қатысу – 6799 шаршы метр (ақтау, сырлау).
Бас корпустағы бірінші қабаттағы бас кешенді жөндеуге қатысу – 1782 шаршы метр (ақтау, сырлау).
1512
48
12
640
69
12
4
2
10
3
126
12
6
64
23
Әулиекөл селосын көркейту:
орталық алаң аумағын, оған іргелес жаяу жолдарды, саяжолды үнемі тазарту – 28473 шаршы метр;
орталық саябақ аумағын үнемі тазарту – 46800 шаршы метр;
село орталығындағы ағаштар мен көшеттерді қию – 1000 дана;
Байтұрсынов, Алтынсарин, Октябрьская көшесі бойындағы ағаштарын және жол жиектемесін ақтау – 300 дана, 120 шаршы метр;
село орталығын гүлбақтарға бөлу, үнемі суару және шөп жұлу – 500 шаршы метр;
көшелер бойынша ағаштарды және көшеттерді отырғызу, Байтұрсынов – 100 дана, Киров – 150 дана, Юбилейный – 120 дана, Октябрьская – 100 дана, Алтынсарин – 200 дана, Тұрғымбаев – 120 дана, орталық бақ аумағы – 300 дана;
Сиянов көшесі бойынша құлаған құрылыстарды бұзуға көмек көрсету, оған іргелес аумақтарын тазарту – 500 шаршы метр, құрылыс қоқыстарын шығару – 25 тонна.
Алтынсарин, Байтұрсынов, 1 Май, Октябрьская, Баймағамбетов, Тұрғымбаев көшесі аумақтарын үнемі тазарту – 224500 шаршы метр;
Комсомольское, Купальное, Учительское көліне іргелес аумақтарды тазарту – 15500 шаршы метр;
Сиянов көшесі аумағын тазарту – 15000 шаршы метр;
Гагарин көшесі аумағын тазарту – 5000 шаршы метр;
спорт кешені аумағын тазарту – 40000 шаршы метр, қоқыс шығару – 10 тонна;
Мамедов,Торғай, Степной көшесі аумағын тазарту – 18000 шаршы метр.
1200
1144
44
4
424
40
50
8192
8
8
2
22
220
8
13
2
2
4
4
5
64
4
4
1
11
5
150
88
22
2
106
10
10
128
2
2
2
2
44
Аманқарағай селосын көркейту:
Жамбыл, Приэлеваторная, Гагарин, Пацаев көшесі аумақтарын үнемі тазарту – 149500 шаршы метр;
орталық алаңды үнемі тазарту – 9000 шаршы метр;
село орталығында ағаштарды және көшеттерді қию – 150 дана;
Пацаев, Кустанайская көшесіне ағаштарды отырғызу – 1250 дана;
село орталығын гүлбақтарға бөлу, үнемі суару және шөп жұлу – 50 шаршы метр;
село орталығындағы ескерткішті жөндеу – 50 шаршы метр (ақтау, сырлау);
Гагарин, Ленин көшесі бойындағы құлаған үйлер мен құрылыстарды бұзуға көмек көрсету, оған іргелес аумақтарын тазарту – 900 шаршы метр, құрылыс қоқыстарын тиеу және шығару – 30 тонна.
Алғашқы медициналық-санитарлық көмек орталығы үй-жайын жөндеуге қатысу – 1390 шаршы метр (ақтау, сырлау).

обрезка деревьев и кустарников – 1000 штук, побелка деревьев – 200 штук;
покраска ограждений – 400 квадратных метров.
Участие в ремонте поликлиники – 6799 квадратных метров (побелка, покраска).
Участие в ремонте перехода главного корпуса – 1782 квадратных метра (побелка, покраска).
1512
48
12
640
69
12
4
2
10
3
126
12
6
64
23
Благоустройство села Аулиеколь:
регулярная уборка территории центральной площади, прилегающих к ней тротуаров, аллеи – 28473 квадратных метра;
регулярная уборка территории центрального парка – 46800 квадратных метров;
обрезка деревьев и кустарников в центре села – 1000 штук;
побелка деревьев и бордюр по улицам Байтурсынова, Алтынсарина, Октябрьская – 300 штук, 120 квадратных метров;
разбивка цветников в центре села, регулярный полив и прополка – 500 квадратных метров;
посадка деревьев и кустарников по улицам Байтурсынова, - 100 штук, Кирова – 150 штук, Юбилейной – 120 штук, Октябрьской – 100 штук, Алтынсарина- 200 штук, Тургумбаева – 120 штук, на территории центрального парка – 300 штук;
оказание помощи в разброрке разрушенного строения по улице Сиянова, уборка прилегающей территории – 500 квадратных метров, вывоз строительного мусора – 25 тонн;
регулярная уборка территорий улиц Алтынсарина, Байтурсынова, 1 Мая, Октябрьской, Баймагамбетова, Тургумбаева – 224500 квадратных метров;
уборка территорий, прилегающих к озерам Комсомольскому, Купальному, Учительскому – 15500 квадратных метров;
уборка территории улицы Сиянова – 15000 квадратных метров;
уборка территории улицы Гагарина – 5000 квадратных метров;
уборка территории спортивного комплекса – 40000 квадратных метров, вывоз мусора – 10 тонн;
уборка территорий улиц Мамедова, Тургайской, Степной – 18000 квадратных метров.
1200
44
4
424
40
50
8192
8
8
2
22
220
8
13
2
2
4
4
5
64
4
4
1
11
5
150
88
22
2
106
10
10
128
2
2
2
2
44
Благоустройство села Аманкарагай:
регулярная уборка территорий улиц Джамбула, Приэлеваторной, Гагарина, Пацаева – 149500 квадратных метров;
регулярная уборка центральной площади – 9000 квадратных метров;
обрезка деревьев и кустарников в центре села – 150 штук;
посадка деревьев по улицам Пацаева, Кустанайской – 1250 штук;
разбивка цветников в центре села, регулярный полив и прополка – 50 квадратных метров;
ремонт памятника в центре села – 50 квадратных метров (побелка, покраска);
оказание помощи в разборке разрушенных домов и строений по улицам Гагарина, Ленина, уборка прилегающей территории – 900 квадратных метров, погрузка и вывоз строительного мусора – 30 тонн.
Участие в ремонте помещения центра первичной медико-санитарной помощи – 1390 квадратных метров (побелка, покраска).

поселке орталығындағы алаңдарын тазарту – 1000 шаршы метр, ағаштар мен көшеттерді қию – 300 дана, ағаштарды ақтау – 100 дана, қоқыс шығару – 1 тонна;
мәдениет саябағы аумағын үнемі тазарту – 8000 шаршы метр, ағаштар мен көшеттерді қию – 300 дана, ағаштарды ақтау – 150 дана, қоқыс шығару – 2 тонна;
поселке ауруханасына іргелес аумақтарын үнемі тазарту – 25000 шаршы метр, ағаштар мен көшеттерді қию – 100 дана, қоқыс шығару – 2 тонны;
Ленин, Калинин, Карл Маркс көшесіне ағаштарды отырғызу – 240 дана;
поселке орталығындағы ескерткішті жөндеу – 50 шаршы метр (сылау, ақтау, сырлау);
Серіков, Ленин көшесі шұңқырларын жабу жөндеуіне қатысу – 12700 шаршы метр.
Бала бақшаның үй-жайын жөндеуге қатысу – 550 шаршы метр (ақтау, сырлау).

уборка аллеи в центре поселка – 1000 квадратных метров, обрезка деревьев и кустарников – 300 штук, побелка деревьев – 100 штук, вывоз мусора – 1 тонна;
регулярная уборка территории парка культуры – 8000 квадратных метров, обрезка деревьев и кустарников – 300 штук, побелка деревьев – 150 штук, вывоз мусора – 2 тонны;
регулярная уборка территории, прилегающей к поселковой больнице – 25000 квадратных метров, обрезка деревьев и кустарников – 100 штук, вывоз мусора – 2 тонны;
посадка деревьев по улицам Ленина, Калинина, Карла Маркса – 240 штук;
ремонт памятника в центре поселка – 50 квадратных метров (штукатурка, побелка, покраска);
участие в ямочном ремонте покрытия улиц Серикова, Ленина – 12700 квадратных метров.
Участие в ремонте помещения детского сада – 550 квадратных метров (побелка, покраска).