Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 115 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 27 сәуірде № 9-7-96 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік бас-қару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасының, Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 185 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің және Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 98 қаулысының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-86 нөмірімен тіркелген, аудандық "Әулиекөл" газетінде 2008 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған), бұрын мәслихаттың "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 90 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-87 нөмірімен тіркелген, № 4 аудандық "Әулиекөл" газетінде 2009 жылғы 22 қаңтарда жарияланған):
Айтылған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2294679 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 520816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 908 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1000 мың теңге;
алынған ресми трансферттер - 1771955 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен субвенция - 1068006 мың теңге;
2) шығындар - 2277572 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 42559 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 25452 мың теңге;
6) тапшылықты қаржылау (профицитті пайдалану) - 25452 мың теңге".
Айтылған шешімнің 2-1 тармағы жаңа мазмұнда жазылсын:
"2-1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде ең төменгі күн көріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты облыстық бюджеттен 18225 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімінің сомасы ескерілсін, соның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 1255 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 115. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 27 апреля 2009 года № 9-7-96
На основании статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Костанайского областного маслихата от 20 апреля 2009 года № 185 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" и постановления акимата Аулиекольского района от 20 апреля 2009 года № 98 Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" от 22 декабря 2008 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-86, опубликовано 25 декабря 2008 года в районной газете "Әулиекөл"), ранее было внесено изменение и дополнение решением маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" от 16 января 2009 года № 90 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-87, опубликовано 22 января 2009 года в районной газете "Әулиекөл" № 4):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2294679 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 520816 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 908 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1000 тысяч тенге;
полученным официальным трансфертам - 1771955 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета - 1068006 тысяч тенге;
2) затраты - 2277572 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 42559 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - 25452 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) -25452 тысяч тенге".
Пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 18225 тысяч тенге, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 1255 тысяч тенге;

табысы аз отбасыларының 18 жасқа дейінгі балаларына ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 16970 мың теңге сомасында.
Айтылған шешімнің 2-3 тармағы жаңа мазмұнда жазылсын:
"2-3. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен 2941 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің сомасы ескерілсін".
Айтылған шешім мынадай мазмұндағы 2-5, 2-6 тармақтармен толықтырылсын:
"2-5. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесін кеңейту бағдарламасына ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің 8986 мың теңге сомасы ескерілсін, соның ішінде:
жастар тәжірибесін кеңейту бағдарламасына 3599 мың теңге сомасында;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға 5387 мың теңге.
2-6. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің 5800 мың теңге сомасы ескерілсін".
Осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес айтылған шешімнің 1, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.

на выплату ежемесячных государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 16970 тысячи тенге.
Пункт 2-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-3. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2941 тысяча тенге".
Дополнить указанное решение пунктами 2-5, 2-6 следующего содержания:
"2-5. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики 8986 тысяч тенге, в том числе:
на расширение программ молодежной практики в сумме 3599 тысяч тенге;
на создание социальных рабочих мест в сумме 5387 тысяч тенге.
2-6. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 5800 тысяч тенге".
Приложение 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.