2009 жылдың 28 қаңтарындағы № 112 мәслихаттың "Денисов ауданы аумағында иттер мен мысықтарды ұстау Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгертулерді енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қазандағы № 161 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасыда 2009 жылғы 25 қарашада № 9-8-136 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 235 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.09.09 № 235 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. 2009 жылдың 28 қаңтарындағы № 112 мәслихаттың "Денисов ауданында иттер мен мысықтарды ұстау ережелерін бекіту туралы" (№ 9-8-120 Реестірінің мемлекеттік тіркеуіндегі нормативтік құқықтық актілерінде тіркелген, 2009 жылдың 3 сәуіріндегі, 2009 жылдың 10 сәуіріндегі "Наше время" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулерді енгізу:
1 тармағындағы "жеке және заңды тұлғалардың жауапкершілігін белгілейді" деген сөздерді жою;
4 тармағындағы "Ережені сақтамайтын тұлғаларды әкімшілік жуапкершілікке тарту мәселелерін де шешеді" деген сөздерді жою;
13 тармағын жою.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   В. Ткач
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбагоров

О внесении изменений в решение маслихата от 28 января 2009 года № 112 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек на территории Денисовского района"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 октября 2009 года № 161. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 25 ноября 2009 года № 9-8-136. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 сентября 2010 года № 235
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.09.2010 № 235.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил содержания собак и кошек на территории Денисовского района" от 28 января 2009 года № 112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-120, опубликовано 3 апреля 2009 года, 10 апреля 2009 года в газете "Наше время") следующие изменения:
в пункте 1 слова "и устанавливают ответственность физических и юридических лиц" исключить;
в пункте 4 слова "который и решает вопросы привлечения лиц, не соблюдающих Правила, к административной ответственности" исключить;
пункт 13 исключить.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 В. Ткач
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров