"2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 135 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қаңтарда № 9-10-107 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109-бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-105 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1. кірістер – 2 013 883 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 022 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000 мың теңге;
алынған трансферттер бойынша – 988 017 мың теңге, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер – 111 713 мың теңге, дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 168 584 мың теңге, субвенциялар – 707 720 мың теңге;
1) шығындар – 2 013 904,2 мың теңге;
2) бюджет тапшылығы – 21,2 мың теңге;
3) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 21,2 мың теңге, оның iшiнде бюджет қаражатының бос қалдықтары есебiнен – 21,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы мынадай мазмұндағы 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13 тармақшалармен толықтырылсын:
"6) 102 784 мың теңге – Қостанай облысы Жітіқара ауданы Мүктікөл және Волгоградский селоларының Волгоградский топтық су құбырының жаңартылуына;
7) 15 000 мың теңге – Қостанай облысы Жітіқара ауданының аудандық орталығын сумен жабдықтау үшін жер асты суларының Шортанды кен орнынан суақының құрылысы үшін;
8) 5 055 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
9) 10 289 мың теңге - табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге;
10) 16 387 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
11) 22 164 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;

О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 135. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 22 января 2009 года № 9-10-107
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-105, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1. доходы – 2 013 883 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 022 681 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 2 185 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 988 017 тысяч тенге, в том числе целевые текущие трансферты – 111 713 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие – 168 584 тысячи тенге, субвенции – 707 720 тысяч тенге;
1) затраты – 2 013 904,2 тысячи тенге;
2) дефицит бюджета – - 21,2 тысячи тенге;
3) финансирование дефицита бюджета – 21,2 тысячи тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств – 21,2 тысячи тенге";
пункт 2 указанного решения дополнить подпунктами 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13) следующего содержания:
"6) 102 784 тысячи тенге – на реконструкцию Волгоградского группового водопровода сел Муктиколь и Волгоградское Житикаринского района Костанайской области;
7) 15 000 тысяч тенге – на строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения райцентра Житикаринского района Костанайской области;
8) 5 055 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
9) 10 289 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
10) 16 387 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11) 22 164 тысячи тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;

12) 19 072 мың теңге - білім беру мемлекеттік жүйесінде жаңа оқыту технологияларды енгізуге;
13) 2 139 мың теңге - ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға";
көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Жітіқара аудандық
мәслихаты кезектен тыс
сессиясының төрайымы                     Г. Подваленчук
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                      Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН

12) 19 072 тысячи тенге – на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования;
13) 2 139 тысячи тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии Житикаринского
районного маслихата                      Г. Подваленчук
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                       Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО
Приложение 1
к решению маслихата