"2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 164 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде № 9-10-116 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109 бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-105 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, бұрын "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 135 мәслихат шешімімен, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-107 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 30 қаңтарда № 05 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі "жергілікті мемлекеттік басқару" сөздерінен кейін "және өзін-өзі басқару" сөздерімен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 979 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 973 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000 мың теңге;
алынған трансферттер бойынша – 1 002 333 мың теңге, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер – 189 725 мың теңге, дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 104 888 мың теңге, субвенциялар – 707 720 мың теңге;
2) шығындар – 1 979 524,2 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы – -21,2 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 21,2 мың теңге, оның iшiнде бюджет қаражатының бос қалдықтары есебiнен – 21,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2 тармағындағы:
"50 800 мың теңге" саны мен сөзі "2 104 мың теңге" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
"10 289 мың теңге" саны мен сөзі "11 050 мың теңге" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
"2 139 мың теңге" саны мен сөзі "3 208 мың теңге" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 27 апреля 2009 года № 164. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 29 апреля 2009 года № 9-10-116
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-105, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Житикаринские новости", ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 19 января 2009 года № 135 "О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-107, опубликовано 30 января 2009 года в газете "Житикаринские новости" № 05) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле после слов "местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 979 503 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 973 985 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 185 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 002 333 тысячи тенге, в том числе целевые текущие трансферты – 189 725 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие – 104 888 тысяч тенге, субвенции – 707 720 тысяч тенге;
2. затраты – 1 979 524,2 тысячи тенге;
3. дефицит бюджета – - 21,2 тысячи тенге;
4) финансирование дефицита бюджета – 21,2 тысячи тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств – 21,2 тысячи тенге";
В пункте 2 указанного решения:
цифру и слова "50 800 тысяч тенге" заменить на цифру и слова "2 104 тысячи тенге";
цифру и слова "10 289 тысяч тенге" заменить на цифру и слова "11 050 тысяч тенге";
цифру и слова "2 139 тысячи тенге" заменить на цифру и слова "3 208 тысяч тенге";
подпункт 7) изложить в новой редакции:

"7) 4 500 мың теңге–жастардың іс-тәжірибесінің бағдарламаларын кеңейтуге";
мынадай мазмұндағы 14), 15), 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) 7 186 мың теңге-әлеуметтік жұмыс орындарын құруға;
15) 10 000 мың теңге – Қостанай облысы Жітіқара қаласының Жітіқара ауданы әкімдігінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының жылу желілерін оқшаулаудың жөндеуіне;
16) 5 800 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға, оның ішінде:
1 300 мың теңге – Забеловка селосы;
1 000 мың теңге – Чайковский ауылы;
1 000 мың теңге – Ырсай селосы;
1 500 мың теңге – Пригородный ауылы;
1 000 мың теңге – Тургеновка селосы;
17) 48 696 мың теңге – кірістер ысырабын өтеуге";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"7) 4 500 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики";
дополнить подпунктами 14), 15), 16), 17) следующего содержания:
"14) 7 186 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест;
15) 10 000 тысяч тенге – на ремонт изоляции тепловых сетей государственного коммунального предприятия "Житикаракоммунэнерго" акимата Житикаринского района города Житикара Костанайской области;
16) 5 800 тысяч тенге – на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
1 300 тысяч тенге – село Забеловка;
1 000 тысяч тенге – аул Чайковское;
1 000 тысяч тенге – село Ырсай;
1 500 тысяч тенге – аул Пригородное;
1 000 тысяч тенге – село Тургеновка;
17) 48 696 тысяч тенге – на компенсацию потерь доходов";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.