Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданың мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 114 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда № 9-11-84 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ Қамысты ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 3 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" Қамысты аудандық мәслихатының қарауына енгізу туралы" қаулысын қарап, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1513276 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 279290 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1233224 мың теңге;
2) шығындар - 1513420,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) - - 144,1 мың теңге;
5) тапшылықты қаржыландыру - 144,1 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылған бюджеттік қаржылардың қалдықтары - 144,1 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 3 тармағы мынадай мазмұндағы 5 тармақпен толықтырылсын:
"5. Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға - 13000 мың теңге".
Көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10 тармақпен толықтырылсын:
"10. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер мен дамытуға арналған трансферттер бекітілсін:
- бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 5541 мың теңге сомасында;
- негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8194 мың теңге сомасында;
- мемлекеттік білім беру жүйесінде оқытудың жаңа технологияларын енгізуге 6357 мың теңге сомасында;
- мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 690 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 98 "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год"
Решение маслихита Камыстинского района Костанайской области от 14 января 2009 года № 114. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 26 января 2009 года № 9-11-84
В соответствии с пунктом 1 статьи 106статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев постановление акимата Камыстинского района от 8 января 2009 года № 3 "О внесении на рассмотрение Камыстинского районного маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести следующие изменения в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 98 "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год":
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1  в следующих объемах:
доходы - 1513276 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 279290 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 554 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1233224 тысяч тенге;
затраты – 1513420,1 тысячи тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 144,1 тысяч тенге;
финансирование дефицита – 144,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 144,1 тысяч тенге".
Пункт 3 указанного решения дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 13000 тысяч тенге".
Дополнить указанное решение пунктом 10 следующего содержания:
"10. Утвердить в районом бюджете на 2009 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, полученные из республиканского бюджета на:
- создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме - 5541 тысяч тенге;
- оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме - 8194 тысяч тенге;
- внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования в сумме - 6357 тысяч тенге;
- выплату государственной адресной социальной помощи в сумме - 690 тысяч тенге;

- 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 6979 мың теңге сомасында;
- селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға 4188 мың теңге сомасында;
- Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты селосында 300 орындық орта мектеп салуға 510476 мың теңге сомасында;
- Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты селосында 160 орындық балалар бақшасын қайта жаңартуға 170 000 мың теңге сомасында".

- выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме - 6979 тысяч тенге;
- реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме - 4188 тысяч тенге;
- строительство средней школы на 300 мест в селе Камысты Камыстинского района Костанайской области в сумме - 510476 тысяч тенге;
- реконструкцию детского сада на 160 мест в селе Камысты Камыстинского района Костанайской области в сумме - 170 000 тысяч тенге".