Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 10 қарашадағы № 182 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 қарашада № 9-11-97 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ Қамысты ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 9 қарашадағы № 190 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" Қамысты аудандық мәслихатының қарауына енгізу туралы" қаулысын қарап, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-11-82, 2009 жылғы 9 қаңтарда "Новый путь- Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1491149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 328462 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1808 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1160097 мың теңге;
2) шығындар - 1564071 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) - -72922 мың теңге;
5) тапшылықты қаржыландыру- 72922 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылған бюджеттік қаржылардың қалдықтары - 72922 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қамысты ауданы әкімдігінің 2009 жылға арналған резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
- ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында".
Көрсетілген шешімге 1, 2 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрайымы                                   С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2009 жылғы 10 қарашадағы
№ 182 шешіміне 1 қосымша
Қамысты ауданының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
2009
жылға
нақты-
ланған
бюджет
Сынып Атауы
Кіші сынып
1
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 98 "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 10 ноября 2009 года № 182. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 17 ноября 2009 года № 9-11-97
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, а также, рассмотрев постановление акимата Камыстинского района от 9 ноября 2009 года № 190 "О внесении на рассмотрение Камыстинского районного маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 98 "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год" (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-11-82, официально опубликовано 9 января 2009 года в газете "Новый путь – Бозторгай) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1491149 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 328462 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 782 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1808 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1160097 тысяч тенге;
2) затраты – 1564071 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 72922 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита – 72922 тысячи тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 72922 тысячи тенге".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Камыстинского района на 2009 год в сумме 0 тысяч тенге, в том числе:
- резерв местного исполнительного органа района в сумме 0 тысяч тенге".
Приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной сессии,
районного маслихата                        С. Кстаубаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
____________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 10 ноября 2009 года № 181
Бюджет Камыстинского района на 2009 год
Категория
Уточнен-
ный
бюджет на
2009 год
Класс
Наименование
Подкласс
1
Доходы