Біржолғы талонның құнын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы № 204 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 қарашада № 9-12-126 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 89 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңы 36 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық Департаментінің Қарабалық ауданы бойынша салық басқармасының 2009 жылғы 12 қазандағы № 39-07-ЦПОИ-03-05/4249 хатының негізінде Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипаттама болып, Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талонның құны 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010.12.23 № 317 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарларды өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін Қарабалық ауданының базарларында біржолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010.12.23 № 317 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            В. Солдатов
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша
Салық Департаментінің Қарабалық ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Е. Теменов
Мәслихаттың
2009 жылғы 5 қарашадағы
№ 204 шешіміне 1 қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипаттама болып, Қазақстан
Республикасының азаматтары, оралмандар үшін
біржолғы талонның құны

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 5 ноября 2009 года № 204. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 24 ноября 2009 года № 9-12-126. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 89
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20.12.2012 № 89 (вводится в действие с 01.01.2013).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, на основании письма Налогового управления по Карабалыкскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 39-07-ЦПОИ-03-05/4249, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 23.12.2010 № 317 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов на рынках Карабалыкского района для для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 23.12.2010 № 317 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        В. Солдатов
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Карабалыкскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________________________ Е. Теменов
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 ноября 2009 года № 204
Стоимость разовых талонов для граждан Республики
Казахстан, оралманов, деятельность которых
носит эпизодический характер