Белоглин ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың Белоглин селолық округінің әкімінің аппаратының 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 ақпанда № 9-12-98 тіркелді
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Белоглин ауылдық округі әкімінің 23.05.2014 1 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын 35 бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылым туралы" Заңын 14 бабы, 4 тармағы негізінде, Белоглин ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Белоглин ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атаулары қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белоглин ауылдық
округінің әкімі
М. Танылов
Ауылдық округі әкімінің
2009 жылғы 26 қаңтардағы
№ 2 шешіміне қосымша
Белоглин ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы
1. Белоглин ауылы:
1) Әл-Фараби көшесі
2) Степная көшесі
3) Ғ. Мүсрепов көшесі
4) Абай көшесі
5) Иманов көшесі
6) Мектеп көшесі
7) С. Мұканов көшесі
8) А. Байтұрсынов көшесі
9) Жеңіс көшесі
10) Саябақ көшесі
11) Бейбітшілік бұрылысы
12) Шығыс бұрылысы
2. Святослав ауылы:
1) Б. Майлин көшесі
2) Целинная көшесі
3) М. Мәметова көшесі
4) Донская көшесі
5) Жұмыскер көшесі
6) Жастар көшесі
7) Ш. Уалиқанов көшесі
8) Алтынсарин көшесі
9) С. Сейфуллин көшесі

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Белоглинского сельского округа
Решение аппарата акима Белоглинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 26 января 2009 года № 2. Зарегистрировано управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 16 февраля 2009 года № 9-12-98
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Белоглинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Белоглинского
сельского округа                           М. Танылов
Приложение
к решению акима
сельского округа
от 26 января 2009 года № 2
О присвоении наименований составных частей
населенных пунктов Белоглинского сельского округа
1. село Белоглинка:
1) улица Аль-Фараби
2) улица Степная
3) улица Г. Мусрепова
4) улица Абая
5) улица А.Иманова
6) улица Мектеп
7) улица С. Муканова
8) улица А. Байтурсынова
9) улица Победы
10) улица Парковая
11) переулок Бейбетшилик
13) переулок Восточный
2. село Святославка:
1) улица Б. Майлина
2) улица Целинная
3) улица М. Маметовой
4) улица Донская
5) улица Рабочая
6) улица Молодежная
7) улица Ч. Валиханова
8) улица И. Алтынсарина
9) улица С. Сейфуллина