Қостанай селолық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың Қостанай селолық округінің әкімінің аппаратының 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 2 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 ақпанда № 9-12-95 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын 35 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылым туралы" Заңы 14 бабы, 4 тармағының негізінде, Қостанай селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай селолық округінің елді мекендерінің кұрама бөлімдер атаулары қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық
округінің әкімі                            Қ. Нүркешев
Селолық округі әкімінің
2009 жылғы 27 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Қостанай селолық округінің елді
мекендерінің құрама бөлімдер атауы
1. Целинный селосы:
1) Абай көшесі
2) Орталық көшесі
2. Сарыкөл селосы:
1) Набережная көшесі
2) Дружба народов көшесі
3) Қөктем қалтарысы
4) Мектеп көшесі
5) Интернациональная көшесі
6) Жастар көшесі
7) Қазақстан көшесі
3. Котлован селосы:
1) Дорожная көшесі
2) Садовая көшесі
3) Тарковский көшесі
4) Целинная көшесі
4. Ельшан селосы:
1) Мектеп көшесі
2) Орталық көшесі
3) Дорожная көшесі
5. Ворошилов селосы:
1) Овражная көшесі
2) Пушкин көшесі
3) Мектеп көшесі
4) Гагарин көшесі
5) Еңбек көшесі
6) Әл-Фараби көшесі
7) Абай көшесі
8) Сералин көшесі
6. Надеждин селосы:
1) Целинная көшесі
2) Ленин көшесі
3) 12 Сәуір көшесі
4) Советская көшесі
5) Строительная көшесі
6) Степная көшесі
7) Совхозная көшесі
8) Свердлов көшесі
9) Гагарин көшесі
10) Первомайская көшесі
11) Свободы көшесі
12) Октябрьская көшесі
13) Рабочая көшесі
14) Набережная көшесі
7. Гурьянов селосы:
1) Орталық көшесі
2) Абай көшесі
3) Речная көшесі
4) Жастар көшесі
8. Верен селосы:
1) Брунштейн көшесі
2) Казачья көшесі
3) Т. Мусабаев көшесі
4) М. Мәметова көшесі
5) Просвещения көшесі
6) Речная көшесі
7) Целинная көшесі
9. Селекционный станциясы:
1) Цветочная көшесі
2) Бейбітшілік көшесі

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Костанайского сельского округа
Решение аппарата акима Кустанайского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 27 января 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 16 февраля 2009 года № 9-12-95
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Кустанайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Костанайского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кустанайского
сельского округа                           К. Нуркешев
Приложение
к решению акима
сельского округа
от 27 января 2009 года № 2
Наименование составных частей
населенных пунктов Кустанайского сельского округа
1. село Целинное:
1) улица Абая
2) улица Центральная
2. село Сарыколь:
1) улица Набережная
2) улица Дружбы народов
3) переулок Коктем
4) улица Мектеп
5) улица Интернациональная
6) улица Жастар
7) улица Казахстан
3. село Котлованное:
1) улица Дорожная
2) улица Садовая
3) улица Тарковского
4) улица Целинная
4. село Ельшанское:
1) улица Школьная
2) улица Центральная
3) улица Дорожная
5. село Ворошиловка:
1) улица Овражная
2) улица Пушкина
3) улица Мектеп
4) улица Гагарина
5) улица Енбек
6) улица Аль-Фараби
7) улица Абая
8) улица Сералина
6. село Надеждинка:
1) улица Целинная
2) улица Ленина
3) улица 12 апреля
4) улица Советская
5) улица Строительная
6) улица Степная
7) улица Совхозная
8) улица Свердлова
9) улица Гагарина
10) улица Первомайская
11) улица Свободы
12) улица Октябрьская
13) улица Рабочая
14) улица Набережная
7. село Гурьяновское:
1) улица Центральная
2) улица Абая
3) улица Речная
4) улица Молодежная
8. село Веренка:
1) улица Брунштейна
2) улица Казачья
3) улица Т. Мусабаева
4) улица М. Маметовой
5) улица Просвещения
6) улица Речная
9. станция Селекционное:
1) улица Цветочная
2) улица Мира