Станционный ауылдық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Станционный ауылдық округі әкімдігінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 2 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 сәуірде № 9-12-107 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Станционный ауылдық округі әкімінің 02.06.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзi басқару туралы" Заңының 35-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармағына сәйкес, Станционный ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Станционный ауылдық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне қосымшаға сәйкес атаулары берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Станционный
ауылдық округінің әкімі                    П. Балаклеец
Ауылдық округі әкімінің
2009 жылғы 14 сәуірдегі
№ 2 шешіміне қосымша
Станционный ауылдық округі елді мекендерінің кұрамды
бөліктеріне атауларын беру туралы
Приуральск ауылы:
1. Орталык көшесі
2. Элеваторная көшесі
3. Дорожная көшесі
4. Привокзальная көшесі
5. Степная көшесі
Фадеев ауылы:
1. Зеленая көшесі
Дальний ауылы:
1. Орталык көшесі
2. Жастар көшесі
3. Озерная көшесі
Шадыксаев ауылы:
1. Центральная көшесі
2. Жастар көшесі
3. Набережная көшесі
4. Животноводов көшесі
5. Крайняя көшесі
6. Бейбітшіліқ көшесі
7. Достық көшесі
8. Школьная көшесі

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Станционного сельского округа
Решение акимата Станционного сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 14 марта 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 14 апреля 2009 года № 9-12-107
Сноска. В заголовке и далее по тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменены на слова "ауылдық", "ауылы" решением акима Станционного сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 02.06.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 4  статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Станционного сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Станционного сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Станционного сельского округа                    П. Балаклеец
Приложение
к решению акима
сельского округа
от 14 апреля 2009 г.
№ 2
О присвоении наименований составных частей
населенных пунктов Станционного сельского округа
село Приуральское
1. улица Орталық
2. улица Элеваторная
3. улица Дорожная
4. улица Привокзальная
5. улица Степная
село Фадеевка
1. улица Зеленая
село Дальнее
1. улица Орталық
2. улица Жастар
3. улица Озерная
село Шадыксаевка
1. улица Центральная
2. улица Жастар
3. улица Набережная
4. улица Животноводов
5. улица Крайняя
6. улица Бейбітшілік
7. улица Достық
8. улица Школьная