"Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 129 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 28 сәуірде № 9-13-82 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (2008 жылғы 29 желтоқсандағы мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген тіркеу нөмірі 9-13-73, 2009 жылғы 7 қаңтардағы № 1 "Қарасу өңірі" аудандық газеті), "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 112 шешімімен бұрын өзгерістер мен толықтырулар енгізілді ( 2009 жылғы 28 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген тіркеу нөмірі 9-13-74, 2009 жылғы 4 ақпандағы № 5 "Қарасу өңірі" аудандық газеті).
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 395 045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 331 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 057 944 мың теңге;
2) шығындар – 1 440 087,5 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы(профициті) - 45 042,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 042,5 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдығы - 45 042,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-3 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2-3. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға 6 549 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі ескерілсін.".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 129. Зарегистрировано управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-13-82. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год" (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 9-13-73 от 29 декабря 2008 года, районная газета "Қарасу өңірі" от 7 января 2009 года № 1), ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 19 января 2009 года № 112 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год" (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 9-13-74 от 28 января 2009 года, районная газета "Қарасу өңірі" от 4 февраля 2009 года № 5).
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 395 045 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 331 011 тысяч тенге; неналоговым поступлениям – 90 тысяч тенге; поступлениям от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 1 057 944 тысяч тенге;
2) затраты – 1 440 087,5 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета - 45 042,5 тысяч тенге;
4)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 042,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств -45042,5 тыс.тенге.";
пункт 2-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-3. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 6 549 тысяч тенге.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-6, 2-7, тармақтарымен толықтырылсын:
"2-6. Аудандық бюджетте жастар тәжірибесінің және жұмыс орнын бағдарламасының кеңейтуіне 6 744 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі ескерілсін;
"2-7. Аудандық бюджетте кадрларды қайта даярлау және аймақтық жұмыстың стратегиясының іске асыру шегінде жұмыспен қамтамасыз етуіне 5 800 мың теңге сомасында облыстық және республикалық бюджеттің есебінен нысаналы трансферттер сомаларының түсімі ескерілсін;
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қарасу ауданының жергілікті атқарушы органының 2009 жылға арналған резерві 1 150 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:

дополнить указанное решение пунктами 2-6, 2-7 следующего содержания:
"2-6. Учесть в районном бюджете поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 6 744 тыс.тенге;
"2-7. Учесть в районном бюджете поступление сумм на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров за счет целевых трансфертов из областного и республиканского бюджета в сумме 5 800 тысяч тенге;
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2009 год в сумме 1 150 тысяч тенге, в том числе: