"Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 149 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 тамызда № 9-13-88 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне (мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген тіркеу нөмірі 9-13-73, 2009 жылғы 7 қаңтардағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған, бұрын мәслихаттың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 112 "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген тіркеу нөмірі 9-13-74, 2009 жылғы 4 ақпандағы "Қарасу өңірі" аудандық газеті № 5 жарияланған, мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 129 "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен толықтырулар мен өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген тіркеу нөмірі 9-13-82, 2009 жылғы 28 сәуірдегі "Қарасу өңірі" аудандық газеті № 17 жарияланған):
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 415 115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 331 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 090 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 058 014 мың теңге;
2) шығындар – 1 451 157, 5 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы(профициті) - 45 042,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 042,5 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдығы - 45 042,5 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 июля 2009 года № 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 4 августа 2009 года № 9-13-88. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год от 18 декабря 2008 года № 100 (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 9-13-73, опубликовано 7 января 2009 года в газете "Қарасу өңірі", ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 19 января 2009 года № 112 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год, номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 9-13-74, опубликовано 4 февраля 2009 года в газете "Қарасу өңірі" № 5, решением маслихата от 21 апреля 2009 года № 129 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год", номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 9-13-82, опубликовано 28 апреля 2009 года в газете "Қарасу өңірі" № 17) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый районный бюджет на 2009 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 415 115 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 331 011 тысяч тенге; неналоговым поступлениям – 20 090 тысяч тенге; поступлению от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 1 058 014 тысяч тенге;
2) затраты – 1 451 157,5 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 45 042,5 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 042, 5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 45 042,5 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
сегізінші сессиясының төрағасы             М. Сауытпаев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                           С.Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ С.Ахметов
2009.07.28 ж.
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ И. Горлова
2009.07.28 ж.
"Қарасу ауданы әкімдігінің
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Л. Евсюкова
2009.07.28 ж.
Мәслихатының

приложение 1 к указанному решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель девятой сессии
Карасуского районного маслихата            М. Саутпаев
Секретарь Карасуского
районного маслихата                          С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карасускому району"
____________________                       С. Ахметов
28.07.2009 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
____________________                       И. Горлова
28.07.2009 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
____________________                       Л. Евсюкова
28.07.2009 г.
Приложение 1
к решению маслихата