Үгіт материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 407 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 қыркүйекте № 9-14-114 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 380 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 08.07.2015 № 380 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес шыққанның орнына аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлерге арналған үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін Қостанай ауданының аумағында Қостанай аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп орындар анықталсын.
2. Жамбыл, Майкөл, Шишкин селолық округтерінің, Озерный селосының әкімдері учаскелік сайлау комиссияларымен бірлескен түрде үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, қалқаншалармен, тумбалармен жабдықтасын.
3. Үгіт баспа материалдарды ескерткіштерде, обелискілерде, тарихи, мәдени немесе сәулет құндылығы бар ғимараттар мен құрылыстарда, сондай-ақ дауыс беру бөлмелерде ілуге болмайды.
4. Үгіт баспа материалдардың орналасуы барлық үміткерлерге тең құқық қамтамасыз ететін жағдайда жүзеге асырылсын.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Г. Тюркин
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     М. Жусупов
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 407 қаулысына қосымша
Шыққан депутаттың орнына
аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлер үшін
үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Жамбыл селолық округі
Алтын дала селосындағы клуб ғимаратының жанында
Майкөл селолық округі
Шеминовка селосындағы "Шеминовка" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің контор ғимаратының жанында
Озерное селосы
Озерное селосындағы әкім аппараты ғимаратының, Мәдениет үйінің
жанында
Шишкин селолық округі
Суриковка селосындағы мектеп ғимаратының жанында
Шишкинка селосындағы мектеп ғимаратының жанында.

Об определении мест для размещения агитационных материалов
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 сентября 2009 года № 407. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 24 сентября 2009 года № 9-14-114. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 8 июля 2015 года № 380
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 08.07.2015 № 380.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Костанайской районной избирательной комиссией определить места на территории Костанайского района для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего согласно приложению.
2. Акимам Жамбылского, Майкольского, Шишкинского сельских округов, села Озерное совместно с участковыми избирательными комиссиями оснастить места размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Не допускается вывешивание агитационных печатных материалов на памятниках, обелисках, зданиях и сооружениях, имеющих историческую, культурную или архитектурную ценность, а также в помещении для голосования.
4. Размещение агитационных печатных материалов осуществлять на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Г. Тюркин
СОГЛАСОВАНО
Председатель Костанайской
районной избирательной комиссии            М. Жусупов
Приложение
к постановлению акимата района
от 7 сентября 2009 года № 407
Места для размещения агитационных печатных
материалов для кандидатов в депутаты районного
маслихата вместо выбывшего
Жамбылский сельский округ
в селе Алтын дала у здания клуба
Майкольский сельский округ
в селе Шеминовское у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Шеминовка"
село Озерное
в селе Озерное у здания аппарата акима, Дома культуры
Шишкинский сельский округ
в селе Суриковка у здания школы
в селе Шишкинское у здания школы.