"Меңдіқара ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 151 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда № 9-15-97 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының, 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихатыШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2009 жылғы арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізілсін (мемлекеттік тіркеу № 9-15-96 2008 жылғы 30 желтоқсан, аудандық "Меңдіқара үні" газетінде 2009 жылғы 15 қаңтардағы 3 санында жарияланды):
Аталмыш шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1137739 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 260 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер - 9 090 мың теңге;
облыстық бюджеттен субвенция – 793926 мың теңге;
ағымдағы мақсатты трансферттер - 72496 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 января 2009 года № 151. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 27 января 2009 года № 9-15-97
В соответствии с пунктом 2 подпункта 4) статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-15-96 от 30 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Меңдіқара үні" от 15 января 2009 года № 3):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1137739 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 260227 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9090 тысяч тенге;
субвенция из областного бюджета – 793926 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты - 72496 тысяч тенге;

2) шығыстар - 1 137739,1 мың теңге;
бюджеттік дефицит - 0,1 мың теңге пайдаланбаған мақсатты трансферттерді қайтару".
Аталмыш шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрайымы                                   Л.Тихоненко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В.Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
Мәслихаттың

2) расходы – 1137739,1 тысяч тенге;
дефицит бюджета – 0,1 тысяч тенге возврат неиспользованных целевых трансфертов".
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года
Председатель
сессии                                     Л. Тихоненко
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Приложение 1
к решению маслихата