"Меңдіқара ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 182 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-15-110 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2009 жылғы арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізілсін (мемлекеттік тіркеу № 9-15-96 2008 жылғы 30 желтоқсан, аудандық "Меңдіқара үні" газетінде 2009 жылғы 15 қаңтардағы 3 санында жарияланды); бұдан бұрын "Меңдіқара ауданының 2009 жылғы арналған аудандық бюджеті туралы мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 151 шешіміне өзгерістер енгізілді (мемлекеттік тіркеу № 9-15-97 2009 жылғы 27 қаңтар, аудандық "Меңдіқара үні" газетінде 2009 жылғы 5 ақпандағы № 6 санында жарияланды):
Аталмыш шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271317 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 261007 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер - 8143 мың теңге;
облыстық бюджеттен субвенция – 793926 мың теңге;
ағымдағы мақсатты трансферттер - 141008 мың теңге;
2) шығыстар - 1206251,1 мың теңге;
бюджеттік дефицит - 12651,1 мың теңге;
бюджеттік дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 12651 мың теңге".

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 182. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-15-110
В соответствии с пунктом 2 подпункта 4) статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-15-96 от 30 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Меңдіқара үні" от 15 января 2009 года № 3); ранее внесены изменения решением районного маслихата от 21 января 2009 года № 151 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-15-97 от 27 января 2009 года, опубликовано в районной газете "Меңдіқара үні" от 5 февраля 2009 года № 6):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 271317 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 261007 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2167 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8143 тысяч тенге;
субвенция из областного бюджета – 793926 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты -141008 тысяч тенге;
2) расходы – 1206251,1 тысяч тенге;
дефицит бюджета – 12651,1 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) 12651 тысяч тенге".