"Меңдіқара ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі № 205 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 тамызда № 9-15-116 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 2003 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 "Меңдіқара ауданының 2009 жылғы арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі тіркелген нөмірі 9-15-96, 2009 жылғы 15 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланды, бұдан бұрын "Меңдіқара ауданының 2009 жылғы арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 151 шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі тіркелген нөмірі 9-15-97, 2009 жылғы 5 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде 6 санында жарияланды, "Меңдіқара ауданының 2009 жылғы арналған аудандық бюджеті туралы мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 182 шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі тіркелген нөмірі 9-15-110, 2009 жылғы 7 мамырда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде 19 санында жарияланды, өзгерістер енгізілді) келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталмыш шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286317 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 282968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3087 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер - 262 мың теңге;
облыстық бюджеттен субвенция – 793926 мың теңге;
ағымдағы мақсатты трансферттер - 144865 мың теңге;
2) шығыстар - 1225108,1 мың теңге;
қаражаттың активтермен операциялар бойынша сальдо – 27651 мың теңге;
оның ішінде қаражаттық активтерді сатып алу – 27651 мың теңге;
бюджеттік дефицит – (-12651,1) мың теңге;
бюджеттік дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану) 12651 мың теңге".
Аталмыш шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 31 июля 2009 года № 205. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 17 августа 2009 года № 9-15-116
В соответствии с пунктом 2 подпункта 4) статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2003 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год" от 23 декабря 2008 года № 137 (номер в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 9-15-96, опубликовано 15 января 2009 года в районной газете "Меңдіқара үні", ранее внесены изменения решением маслихата от 21 января 2009 года № 151 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 " О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год", номер в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 9-15-97, опубликовано 5 февраля 2009 года в районной газете "Меңдіқара үні" № 6, решением маслихата от 22 апреля 2009 года № 182 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 137 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2009 год" номер в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 9-15-110, опубликовано 7 мая 2009 года в районной газете "Меңдіқара үні" № 19) внести следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 286317 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 282968 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3087 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 262 тысяч тенге;
субвенция из областного бюджета – 793926 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты - 144865 тысяч тенге;
2) затраты – 1225108,1 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 27651 тысяч тенге;
в том числе приобретение финансовых активов - 27651 тысяч тенге;
дефицит бюджета – (-12651,1) тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) 12651 тысяч тенге".
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.