Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 260 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 желтоқсанда № 9-15-119 тіркелді
"2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджеті туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңын, орындауда сондай-ақ 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасын сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1602691,6 мың теңге, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері – 1264788 мың теңге;
2) шығындар – 1605879,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу – 13343 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) – -36231,3 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – -36231,3 мың теңге;
7) займдар түсімі – 13343 мың теңге;
8) бюджет қаражаты қалдықтарының жылжуы – 22888,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.02.19 № 284; өзгерту енгізілді - 2010.04.20 № 296; 2010.07.13 № 336 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.21 № 372 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджетте 4 700 мың теңге сомасында аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге шығыстар көзделгені ескерілсін.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте селолық жерде жұмыс істегені үшін жиырма бес пайыз мөлшерінде білім беру, мәдениет, әлеуметтік қорғау саласындағы қызметкерлерге көтермелеуді төлеуге шығыстар көзделгені ескерілсін.
4. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің шығысында "Жалпыға білім беруді оқыту" бағдарламасы бойынша жалпыға міндетті орта білім беру қорының шығындары ағымдағы ұстауға шығыстардың бір пайыз көлемінен кем емес екені көзделгені ескерілсін.
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
1311 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, қолданыстағы әскер құрамына кірмеген 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында, әскери қызмет өткерген әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германиядағы жеңісі үшін" медалімен немесе "Жапониядағы жеңісі үшін" медалімен наградталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмекті төлеуге;
1876 мың теңге - халықтың әлеуметтік қорғалмаған жіктері санынан жастарға әлеуметтік көмекке сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 296; өзгерту енгізілді - 2010.07.13 № 336 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.21 № 372 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 декабря 2009 года № 260. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 28 декабря 2009 года № 9-15-119
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы", а также в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1602691,6 тысяч тенге, в том числе по:
поступлениям трансфертов – 1264788 тысяч тенге;
2) затраты – 1605879,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование – 13343 тысяч тенге.
5) дефицит бюджета (профицит) - -36231,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - -36231,3 тысяч тенге.
7) поступления займов - 13343 тысяч тенге;
8) движение остатков бюджетных средств 22888,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.02.2010 № 284; с изменениями от 20.04.2010 № 296; от 13.07.2010 № 336 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.10.2010 № 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены расходы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 4 700 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены расходы на выплату доплат в размере двадцати пяти процентов за работу в сельской местности работникам сферы образования, культуры и социальной защиты.
4. Учесть, что в расходах бюджета района на 2010 год затраты фонда всеобщего обязательного среднего образования по программе "Общеобразовательное обучение" предусмотрены в размере не менее одного процента от расходов на текущее содержание.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены суммы целевых текущих трансфертов, полученных из областного бюджета, в том числе 1311 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенных в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
1876 тысяч тенге на социальную помощь молодежи из числа социально защищенных слоев населения.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20.04.2010 № 296; с изменениями от 13.07.2010 № 336 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.10.2010 № 372 (вводится в действие с 01.01.2010).

6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
3041 мың теңге - жалпы сипаттағы трансферттерді есептегенде көзделген әлеуметтік салықтың салық салу базасы мен жеке табыс салығы өзгеруін есепке ала отырып, бюджеттік салада еңбек төлеу қоры өзгеруіне байланысты сомасында аудан бюджетінде трансферттерді кері қайтару ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 296 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте қаралған пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) нысаналы трансферттерді 2,7 мың теңге сомасында республикалық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды- Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 270 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
9332 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеуге;
71 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жүрісін қамтамасыз етуге;
13402 мың теңге - ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға;
3750 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 296; өзгерту енгізілді - 2010.07.13 № 336 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет түсімі ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттеу 13343 мың теңге мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін;
7-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 13735 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 5541 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1, 7-2 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 270 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат трансфертов из бюджета района в сумме 3041 тысяч тенге в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20.04.2010 № 296 (вводится в действие с 01.01.2010).
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в республиканский бюджет в сумме 2,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15.01.2010 № 270 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты, полученных из республиканского бюджета, в том числе:
9332 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
71 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
13402 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
3750 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20.04.2010 № 296; с изменениями от 13.07.2010 № 336 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 13343 тысячи тенге;
7-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 13735 тысяч тенге, в том числе:
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5541 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Решение дополнено пунктами 7-1, 7-2 в соответствии с решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15.01.2010 № 270 (вводится в действие с 01.01.2010).

8. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға (Боровской селосының орталық алаңын көркейту) 8 900 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерілсін.
9. Кірістерден (1, 2, 3 санаттар) 1 % мөлшерінде 3 104 мың теңге сомасында 2010 жылға Меңдіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві бекітілсін.
10. 4-қосымшаға сәйкес, 2010 жылға арналған Меңдіқара ауданының аудандық бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
11. 5-қосымшаға сәйкес, 2010 жылға арналған жергілікті бюджетті орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
12. 6-қосымша сәйкес, селолардың және селолық округтердің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
13. 7–қосымшаға сәйкес, 2010 жылға арналған сумен қамту жүйесін дамыту жөніндегі бюджеттік бағдарламасы бекітілсін.
14. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г.Айсенова
21 желтоқсан 2009 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Меңдіқара ауданы
бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Г.Нұрахметова
21 желтоқсан 2009 жыл
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 шілдедегі
№ 336 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Меңдіқара
аудандық бюджеттің жобасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 372 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
2010 жылға
бекітілген
бюджет
Сынып
Ішкі сынып
Специфика
АТАУЫ
Кірістер

8. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (благоустройство центральной площади села Боровское) в сумме 8 900 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Мендыкаринского района на 2010 год в размере 1 % от доходов (1, 2, 3 категории) в сумме 3 104 тысяч тенге.
10. Утвердить перечень программ администраторов бюджетных программ финансируемых из средств бюджета Мендыкаринского района на 2010 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 5.
12. Утвердить перечень бюджетных программ сел и сельских округов на 2010 год, согласно приложению 6.
13. Утвердить бюджетную программу развития по развитию системы водоснабжения на 2010 год, согласно приложению 7.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского
района" Мендыкаринского района
Костанайской области
Республики Казахстан
_________________ Г. Айсенова
21 декабря 2009 года
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по
Мендыкаринскому району Налогового
департамента Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
_________________ Г. Нурахметова
21 декабря 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 260
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 июля 2010 года № 336
Районный бюджет Мендыкаринского района на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21.10.2010 № 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Утвержден
ный
бюджет на
2010 год
класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы

611
014
Әлеуметтік көмекті қажет ететін
азаматтарға үйде көмек көрсету
10627
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақы
26023
017
Мүгедектерді оңалту жөніндегі
жеке бағдарламасына сәйкес,
жеке көмекшілермен, ым тілінің
мамандарының қызметін беру және
арнаулы тазалық құралдарға
мұқтаж мүгедектерді қамтамасыз
ету
1273
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
70
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия,
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымнан бастап 1945 жылғы
3 қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жылдарға
Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу

611
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10627
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
26023
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов специальными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалидов
1273
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
70
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
годы" или медалью "За победу
над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу, астана
қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде майдандағы
армия, құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жылдарға Ұлы Отан
соғысында Германияны жеңгені үшін"
медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында
тылда кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызметте болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамтамасыз ету салаларындағы өзге де
қызметтер

019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их лицам
расходов на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
020
Выплата единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в том
числе уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период с 22
июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не входивших в
состав действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 годы" или
медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не менее
шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
09
Прочие услуги в области социальной помощи
и социального обеспечения

452
Ауданның қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық
пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының
өзгеруіне байланысты жоғары тұрған
бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше
қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған
ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер
қатынастары
475
Ауданның кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі
009
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік
саласының мамандарын әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін жергілікті
атқарушы органдарға берілетін бюджеттік
кредиттер
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша
сальдо
Қаржы активтерін алу
13
Басқалар
9
Басқалар
452
Ауданның қаржы бөлімі
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 5 қосымша
2010 жылға арналған жергілікті бюджетті
орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
АТАУЫ
Білім беру
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 6 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 13 шілдедегі
№ 336 шешіміне 3 қосымша
Селолардың және селолық округтердің
бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 372 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бернелік топ
2010 жылға
бекітілген
бюджет
Кіші функция
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
II
Шығындар
143745
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызмет көрсетулер
143745
01
Мемлекеттік басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар

452
Отдел финансов района
006
Возврат неиспользованных
(недоиспользованных) целевых трансфертов
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие
бюджеты в связи с изменением фонда оплаты
труда в бюджетной сфере
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
особо охраняемые природные территории,
охрана окружающей среды и животного мира,
земельные отношения
475
Отдел предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии района
009
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
социальной сферы сельских населенных
пунктов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
9
Прочие
452
Отдел финансов района
14
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Приложение 5
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 260
Перечень местных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
местного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 260
Приложение 3
к решению маслихата
от 13 июля 2010 года № 336
Перечень бюджетных программ
сел и сельских округов на 2010 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21.10.2010 № 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Утвержден
ный
бюджет на
2010 год
Подфункция
Администратор
Программа
Наименование
II
Затраты
143745
01
Государственные услуги общего
характера
143745
01
Представительные, исполнительные
и другие органы, выполняющие
общие функции государственного
управления