"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2009 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 4 мамырдағы № 140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 262 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қазанда № 9-17-81 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы 2010.01.05 № 2 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және кадрлар өзгерiстерiне байланысты Сарыкөл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiне, басқа әскерлерiне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2009 жылдың сәуір–маусымында, қазан-желтоқсанында мерзiмдi әскери қызметке кезектi шақыруды жүргiзудi ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" әкiмдiктiң 2009 жылғы 4 мамырдағы № 140 қаулысына (2009 жылғы 18 шiлдедегi "Сарыкөл" газетiнде жарияланған нормативтiк-құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-17-77) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген әскерге шақыру комиссиясының құрамына:
енгiзiлсiн: Талғат Қаирбекұлы Өтегенов – "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң (ММ) бастығы, комиссиясының төрағасы (келiсiм бойынша);
Николай Николаевич Сорокопуд – "Сарыкөл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Евгений Николаевич Ткаченко - дәрiгер-хирург, медициналық комиссияның төрағасы болып.
шығарылсын: В.В. Слободюк, Е.С. Шопағұлов, В.А. Селицкая.
2. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сарыкөл
ауданының әкiмi                            Қ. Ғабдулин
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнің (ММ) бастығы
_____________ Т. Өтегенов
21.09.2009
"Сарыкөл орталық аудандық ауруханасы"
мемлекеттiк коммуналдық қазыналық
кәсiпорны бас дәрiгерi
__________________ Ж. Құсаинов
21.09.2009
"Сарыкөл ауданы iшкi iстер бөлiмi"
ММ бастығы
_____________ Т. Киакбаев
21.09.2009

О внесении изменений в постановление акимата от 4 мая 2009 года № 140 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 21 сентября 2009 года № 262. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 9 октября 2009 года № 9-17-81. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 5 января 2010 года № 2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.01.2010 № 2.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с кадровыми изменениями акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2009 года" от 4 мая 2009 года № 140 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-77, опубликованное 18 июля 2009 года в газете "Сарыколь") следующие изменения:
в составе призывной комиссии, утвержденного указанным постановлением:
ввести: Утегенова Талгата Каирбековича – начальника государственного учреждения (ГУ) "Отдел по делам обороны Сарыкольского района, Костанайской области", председателем комиссии (по согласованию);
Сорокопуда Николая Николаевича – заместителя начальника ГУ "Отдел внутренних дел Сарыкольского района" (по согласованию);
Ткаченко Евгения Николаевича – врача - хирурга, председателем медицинской комиссии.
вывести: Слободюк В.В., Шопагулова Е.С., Селицкую В.А.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Сарыкольского района                       К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения (ГУ)
"Отдел по делам обороны Сарыкольского района"
________________________________ Т. Утегенов
21.09.2009
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Сарыкольская центральная районная больница"
________________________________ Ж. Кусаинов
21.09.2009
Начальник ГУ "Отдел внутренних дел
Сарыкольского района"
_______________________________ Т. Киакбаев
21.09.2009