Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы № 147 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қазанда № 9-17-85 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2-тармағына сәйкес, Сарыкөл ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 қазандағы № 07-18/968 хатын қарастырып, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы ұсыну түрінде, 2009 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет және спорт мамандарын әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                        Р. Сейтқожина
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Марат Кәкiмжанұлы Төлемiсов
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Илияс Мыңжасарұлы Насыров

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 23 октября 2009 года № 147. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 27 октября 2009 года № 9-17-85
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Сарыкольского района от 20 октября 2009 года № 07-18/968, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2009 год, в виде предоставления подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                       Р. Сейткужина
Секретарь
районного маслихата                        В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства
акимата Сарыкольского района"
Тулемисов Марат Какимжанович
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Сарыкольского района"
Насыров Илияс Мунжасарович