Қара-Оба ауылында атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Краснознамен ауылдық округінің әкімінің 2009 жылғы 19 қарашадағы № 4 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қарашада № 9-17-89 тіркелді
1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Атаусыз көшелерге келесі атаулар берілсін:
Қара – Оба ауылында:
№ 1 атаусыз көшесіне – Энтузиастов көшесі
№ 2 атаусыз көшесіне – Транспортная көшесі
№ 3 атаусыз көшесіне – Строительная көшесі
№ 4 атаусыз көшесіне – Центральная көшесі
№ 5 атаусыз көшесіне – Озерная көшесі
№ 6 атаусыз көшесіне – Дружбы народов көшесі.
2. Осы алғаш рет ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Краснознамен ауылдық округi
әкiмiнiң мiндетiн атқарушы               А. Овчинникова

О присвоении наименований безымянным улицам в селе Кара-Оба
Решение акима Краснознаменского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 19 ноября 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 30 ноября 2009 года № 9-17-89
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам следующие наименования:
в селе Кара-Оба:
Безымянной улице № 1 - улица Энтузиастов
Безымянной улице № 2 - улица Транспортная
Безымянной улице № 3 - улица Строительная
Безымянной улице № 4 - улица Центральная
Безымянной улице № 5 - улица Озерная
Безымянной улице № 6 - улица Дружбы Народов
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Краснознаменского
сельского округа                        А. Овчинникова