"2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсандағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 149 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қаңтарда № 9-18-76 тіркелді
Таран ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсандағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тізіліміндегі нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің нөмірі 9-18-75, 2008 жылдың 8 қаңтардағы № 1 "Шамшырақ"):
Көрсетілген шешімнің 1 пункті жаңа редакцияда жазылсын:
2009 жылғы аудандық бюджет келесі көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) түсімдер – 1 383 131,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 659 157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 080,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері бойынша – 722 894,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 383 844,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 0;
5) бюджет дефициті (профициті) – -713,7 мың теңге;
6) дефициті қаржыландыру (профициті пайдалану) – 713,7 мың теңге.
2. Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-1, 2-2, 2-3, 2-4 пунктармен толықтырылсын:
"2-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және күнкөріс деңгейінің көлемі 11 589,0 мың теңгеге өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге республикалық бюджеттен түскен мақсатты ағымды трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге төлеуге – 624,0 мың теңге;
жеткілікті түрде қамтамасыз етілмеген отбасындағы 18 жасқа толмаған балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 10 965,0 мың теңге.
2-2. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған білім беру Мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен түскен 38 348,0 мың теңге көлеміндегі ағымдағы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия,биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 8 194,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде мультимедиялық және лингафондық кабинеттер құруға - 11 082,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Тарановского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 20 января 2009 года № 9-18-76
Рассмотрев постановление акимата, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение "О районном бюджете на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 147 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-75, 8 января 2009 года, "Маяк" № 1):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 383 131,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 659 157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 080,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 722 894,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 383 844,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -713,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 713,7 тысяч тенге.
Дополнить указанное решение пунктами 2-1, 2-2, 2-3, 2-4 следующего содержания:
2-1. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 11 589,0 тысяч тенге, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 624,0 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 10 965,0 тысяч тенге.
2-2. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 38 348,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8 194,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 11 082,0 тысячи тенге;

мемлекеттік білім беру жүйесінде оқытудың жаңа технологиялық жүйесін енгізуге - 19 072,0 мың теңге.
2-3. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету бойынша іс шараларды жүзеге асыруға республикалық бюджеттен түскен 5302,0 мың теңге көлеміндегі мақсатты ағымдағы трансферттер ескерілсін.
2-4. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен түскен 90 382,0 мың теңге көлеміндегі мақсатты ағымдағы трансферттер ескерілсін."
2. Берілген шешім қаржы жылына сәйкесті 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он екінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       В. Гренц
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың "2009 жылға арналған
аудандық бюджеті туралы"
25 желтоқсанда 2008 жылғы № 147
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"

на внедрение системы новых технологий обучения в государственной системе образования - 19 072,0 тысячи тенге.
2-3. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5302,0 тысячи тенге.
2-4. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 90 382,0 тысячи тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января соответствующего финансового года.
Председатель двенадцатой,
внеочередной сессии                        В. Гренц
Секретарь
районного маслихата                        Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО
Приложение 1
к решению маслихата