"2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 118 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 6 мамырда № 9-18-89 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-02/1717 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011.12.08 № 11-02/1717 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландырудың Ережесінің  67, 8-тармақтарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердегі мемлекеттік тіркеу Реестіріндегі нөмірі 9-18-81, 2009 жылғы 26 ақпандағы "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулысымен бекітілген 2009 жылы оқитын жастар мен жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың, сонымен қатар жұмыстар ақысы көлемінің, мөлшерлерінің, түрлерінің тізімі:
осы қаулыға қосымшаға сәйкес мазмұнда 19 және 20 реттік нөмірлері жолдарымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран
ауданының әкімі                           А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Л. Өтешева
"Таран ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
В. Пигор
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 118 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 23 қантардағы
№ 27 қаулысымен бекітілді
2009 жылы оқитын жастар мен жұмыссыздар үшін
ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын
кәсіпорындар мен ұйымдардың, сонымен қатар,
жұмыстар ақысы көлемінің, мөлшерлерінің,
түрлерінің тізімі
19
Таран селосы
"Қазақавтожолы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Қостанай облыстық филиалы

О внесении дополнений в постановление акимата района от 23 января 2009 года № 27 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 27 апреля 2009 года № 118. Зарегистрировано управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 6 мая 2009 года № 9-18-89. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 11-02/1717
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 08.12.2011 № 11-02/1717.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", пунктами 6, 7, 8  Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год" от 23 января 2009 года № 27 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-81, опубликовано 26 февраля 2009 года в районной газете "Маяк") следующие дополнения:
в преамбуле после слов "местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
Перечень видов, объемов, размеров оплаты труда, а также предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2009 году, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 19 и 20 в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Тарановского района"
Л. Утешева
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Тарановского района"
В. Пигор
Приложение
к постановлению акимата
Тарановского района
от 27 апреля 2009 года
№ 118
Утвержден
постановлением акимата
от 23 января 2009 года
№ 27
Перечень видов, объемов, размеров оплаты труда,
а также предприятий и организаций, в которых будут
организованы оплачиваемые общественные работы для
безработных и учащейся молодежи в 2009 году
19
Село Тарановское
Костанайский областной филиал Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор"

Республикалық мағынадағы авто- көліктік жолдарын қамту және ағымдағы жөндеу Қостанай-Қарабұтақ 50-126 км., 0-7 км., Рудный қаласының батыс жағы
515
1,5 төмен мөлшердегі еңбекақы
20
Таран селосы
"Қостанай жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Автокөліктік жолдарын қамту және жөндеу
1008
1,5 төмен мөлшердегі еңбекақы

Текущий ремонт и содержание автомобильной дороги республиканского значения Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай 50-126 км., 0-7 км., западный объезд города Рудного
515
1,5 минимальных размера заработной платы
20
Село Тарановское
Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанай жолдары"
Содержание и ремонт автомобильных дорог
1008
1,5 минимальных размера заработной платы