"2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсандағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 3 тамыздағы № 203 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда № 9-18-94 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-75, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған, бұдан бұрын өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 149 шешімімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-76, 2009 жылғы 5 ақпандағы № 5 "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған, "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 173 шешімімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-87, 2009 жылғы 14 мамырдағы № 19 "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған):
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) түсімдер – 1 582 595,1 мың, теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 656 956,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 165,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 116,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 922 358,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 588 385,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 23 500 мың теңге;
5) бюджет дефецитті (профициті) - -29 290,0 мың теңге;
6) дефициті қаржыландыру (профициті пайдалану) – 29 290,0 мың теңге.";
2-5 тармақта "172 994,0" деген сандары "160 646,1" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-7 тармақта "9 889,0" деген сандары "17 397,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-8, 2-9 тармақтармен толықтырылсын:
"2-8. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте жылу желілерін ағымдағы жөндеу және жабдықтауларды сатып алуға облыстық бюджеттен 15 000,0 мың теңге сомасында түскен ағымдағы мақсатты трансфертер ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 3 августа 2009 года № 203. Зарегистрировано управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 6 августа 2009 года № 9-18-94
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение "О районном бюджете на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 147 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-75, опубликовано 8 января 2009 года в районной газете "Маяк", ранее вносились изменения и дополнения: решением от 19 января 2009 года № 149 "О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-76, опубликовано 5 февраля 2009 года в районной газете "Маяк" № 5, решением от 21 апреля 2009 года № 173 "О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-87, опубликовано 14 мая 2009 года в районной газете "Маяк" № 19):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 582 595,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 656 956,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 165,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 116,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 922 358,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 588 385,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 290,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 29 290,0 тысяч тенге.";
в пункте 2-5 цифры "172 994,0" заменить цифрами "160 646,1";
в пункте 2-7 цифры "9 889,0" заменить цифрами "17 397,0";
дополнить указанное решение пунктами 2-8, 2-9 следующего содержания:
"2-8. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение оборудования и текущий ремонт тепловых сетей в сумме 15 000,0 тысяч тенге.

2-9. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте ауру малдарды санитарлық қасапханаға облыстық бюджеттен 400,0 мың теңге сомасында түскен ағымдағы мақсатты трансфертер ескерілсін.";
4 тармақта "6 197" деген сандары "6 155,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта "8 700" деген сандары "8 250,0" деген сандарымен ауыстырылсын.
Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Берілген шешім қаржы жылына сәйкесті 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он жетінші, кезекті
сессиясының төрағасы                       О. Шкуратов
Аудандық
мәслихатының хатшысы                         Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
____________________ К. Сальник
2009.08.03 ж.
"Таран ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Пирог
2009.08.03 ж.
"Таран ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Ересько
2009.08.03 ж.
Мәслихаттың

2-9. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на организацию санитарного убоя больных животных в сумме 400,0 тысяч тенге.";
в пункте 4 цифры "6 197" заменить цифрами "6 155,0";
в пункте 7 цифры "8 700" заменить цифрами "8 250,0".
Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января соответствующего финансового года.
Председатель семнадцатой,
очередной сессии                           О. Шкуратов
Секретарь
районного маслихата                          Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое управление
по Тарановскому району"
____________________ К. Сальник
03.08.2009 г.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Тарановского района"
____________________ В. Пирог
03.08.2009 г.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Тарановского района"
____________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата